آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26325
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  آل‌نعمه: کنارگذاشتن من پشت پرده دارد

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، احمد آل‌نعمه که نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به جمع سرخپوشان اهوازی اضافه شد، از این تیم کنار گذاشته شد. او در این مورد گفت: من این فصل با این تیم قرارداد بستم و جدایی ام در حال حاضر باعث تعجب است، برای اینکه وقتی بازیکنی نیم فصل به […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، احمد آل‌نعمه که نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به جمع سرخپوشان اهوازی اضافه شد، از این تیم کنار گذاشته شد. او در این مورد گفت: من این فصل با این تیم قرارداد بستم و جدایی ام در حال حاضر باعث تعجب است، برای اینکه وقتی بازیکنی نیم فصل به یک تیم می‌آید و تمام بازی ها را فیکس در میدان قرار دارد و از لحاظ فنی و اخلاقی مشکلی ندارد نمی دانم چه دلیلی است که در لیست مازاد قرار می‌ گیرد. وقتی بازیکنی در نیم فصل دوم که شرایط تیم ها حساس تر می‌ شود، از لحاظ فنی مورد توجه مربی ای قرار می‌گیرد و در تمام بازی ها هم حضور پیدا می‌ کند، یعنی مربی آن تیم به او اعتقاد دارد. درست مثل من که در تمام بازی ها حضور داشتم و خط دفاعی فولاد بهترین خط دفاعی لیگ شد و در بازی های آسیایی نیز در گروه بندی نیز بهترین خط دفاعی را از آن خود کردیم.

  او که تنها بابت جدایی از تیم شهرش ناراحت است نه مساله دیگری در این باره ادامه داد: من را از تیمی کنار گذاشتند که تیم شهر من است، سالی که توانستم لژیونر شوم به لیگ یک رفتم و برای فولاد بازی کردم. آن سال من استقلال اهواز بودم و برای اینکه شرایط فولاد بد بود رفتم تا برای تیمم بازی کنم و بعدش به خاطر پول نبود که جدا شدم و به سپاهان رفتم. آن سال رقم خیلی کمتری از قراردادی که با فولاد بستم از سپاهان گرفتم.

  این بازیکن در همین باره نظرش را اینگونه بیان کرد: زمانی که از تراکتورسازی جدا شدم، پیشنهادهای خیلی بهتری از لحاظ مالی نسبت به فولاد داشتم اما مشکل سربازی بازیکنان و همچنین مشکلی که برای ایوب والی پیش آمد، باعث شد که بیایم و به تیمم کمک کنم. نعیم سعداوی شاهد است که من قراردادی سفید با فولاد امضا کردم، اما حالا جدایی من خیلی راحت اتفاق می‌افتد. مساله کنار گذاشتن من پشت پرده هایی دارد اما نمی‌ خواهم در این مورد صحبتی کنم.

  آل‌نعمه در مورد جدایی خودش و دو، سه بازیکن بزرگ فولاد گفت: امیدوارم که به جای من، مهرداد جماعتی و هر کسی که قرار است جدا شود، جایگزین های بهتر بیاورند و انشاالله هر کسی می‌ آید در فولاد موفق باشد ولی فکر کنم زمانی که از جام‌جهانی برگشتم، چشم خوردم. (می‌خندد)

  وی در پایان افزود: هنوز با فولاد تسویه حساب کامل نکرده ام و حتی رضایتنامه ام نیز را نگرفته ام. دو، سه روز دیگر اسم تیم جدیدم را اعلام می‌کنم.

  برچسب ها :

  نظرات