آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26319
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  برانکو:امیدوارم مذاکرات باشگاه همگی با موفقیت توام شود

  آوای شمال/ برانکو ایوانکوویچ در خصوص جلسه ای که امروز در باشگاه برگزار کرد اظهار داشت: جلسات امروز یکی از جلسات متداولی بود که داشتیم و خواهیم داشت. باید درباره مسائل روزمره نشسته و تمام مسائل را مورد آنالیز قرار دهیم. طبیعی است از همه مسائل مهمتر تشکیل تیم است. وی درباره مذاکره با  نوری، سیدجلال حسینی و […]

  آوای شمال/ برانکو ایوانکوویچ در خصوص جلسه ای که امروز در باشگاه برگزار کرد اظهار داشت: جلسات امروز یکی از جلسات متداولی بود که داشتیم و خواهیم داشت. باید درباره مسائل روزمره نشسته و تمام مسائل را مورد آنالیز قرار دهیم. طبیعی است از همه مسائل مهمتر تشکیل تیم است.

  وی درباره مذاکره با  نوری، سیدجلال حسینی و وحید طالب لو  گفت:قرار است درباره بازیکنانی که می خواهیم به خدمت بگیریم یا بناست درباره آنها صحبت شود جلسه داشته باشیم. طبیعتا فقط جلسه امروز نبود بلکه قرار است این جلسات همچنان برجا باشد چون میل ما بر این است هر چه بهتر و سریعتر تیم را تشکیل داده و حضور بهتری در تمرینات داشته باشیم. همانطور که می دانید بعضی از بازیکنان سابق ما قراردادشان تمام شده و باشگاه در حال مذاکره با آنهاست. امیدوارم  مذاکرات باشگاه همگی با موفقیت توام شود و با این بازیکنان قرارداد امضا کنیم.

  سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: من بارها و بارها در روزنامه ها دیده ام که اسامی زیادی ذکر شده اند. البته بسیاری از بازیکنان ذکر شده بازیکنان بسیار عالی هستند ولی تمام اینها در چارچوب و اختیارات باشگاه است. باشگاه حالت کارفرما را دارد و وقتی بخواهد قراردادی امضا کند باید رضایت طرفین یعنی هم باشگاه و هم بازیکن در میان باشد. در آینده درباره تمام این بازیکنان صحبت خواهیم کرد. هر بازیکنی صاحب افکار و نظرات و طرح های خودش است. تکرار می کنم هدف نهایی ما این است هر چه سریعتر، بهتر و پاکیزه تر تیمی را جمع کنیم که این تیم برای آغاز لیگ آماده شود.

  برچسب ها :

  نظرات