آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26279
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  توضیحات الیاس قالیباف در مورد برخی شایعات

  آوای شمال/ در هفته های اخیر شایعاتی در مورد پسر شهردار تهران در شبکه های اجتماعی و برخی سایت های ضدانقلاب منتشر شد که گرچه حاوی هیچ سند و استدلالی برای اثبات ادعای مطروحه نبود، اما با سوال خبرنگاران به نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه نیز راه یافت و محسنی اژه ای شدیداً بازداشت یا […]

  آوای شمال/ در هفته های اخیر شایعاتی در مورد پسر شهردار تهران در شبکه های اجتماعی و برخی سایت های ضدانقلاب منتشر شد که گرچه حاوی هیچ سند و استدلالی برای اثبات ادعای مطروحه نبود، اما با سوال خبرنگاران به نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه نیز راه یافت و محسنی اژه ای شدیداً بازداشت یا ایراد اتهام به الیاس قالیباف را رد کرد. الیاس قالیباف در تازه ترین پست اینستاگرام خود توضیحاتی در این زمینه نوشت.

  الیاس قالیباف، پسر شهردار تهران می نویسد: من هرگز به نوشتن این متن راضی نبودم. اما دیگر نیست کسی از دوستان و اطرافیانم که از من نخواسته باشد مطلبی بنویسم و یا توصیه نکرده باشد که سکوت جایز نیست. اما به همین عزیزان و دلسوزان هم عرض کردم، شما که خوب میدانید متن پیام سراسر کذب علیه من و خانواده ام با چه هدفی نوشته شده و نشر داده می شود. آخر من چه چیزی را باید بنویسم؟ چه چیزی را باید توضیح بدهم؟ بنویسم که دزد نیستم؟ بنویسم که آقا یا خانم محترم، میدانی رقم هشت هزار میلیارد تومان یعنی چه؟! بنویسم که هیچگاه تا کنون احضار و بازداشت نشده ام؟ بنویسم که فرار نکرده ام؟ بنویسم که لندن نیستم؟ بنویسم که جزیره نخریده ام؟ ! یا حتى همین عکس هم من نیستم؟! کسانی که این شایعات را منتشر می کنند که با توضیح من از کرده خود پشیمان نمی شوند. آنها ماموریتی فراتر از الیاس قالیباف دارند و امروز من هدف آنها هستم و فردا داستان چیز دیگری است چرا که خواب زده بیدار نمی شود . اما تنها یک عامل بنده را قانع کرد که حتی همین چند خط را بنویسم و آن هم ذهن حقیقت جوی هم وطنانی بود که نه از بودجه شهرداری خبر دارند؛ نه از جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرشان به زندگی خودشان گرم است و شبانه روز برای یک لقمه نان حلال تلاش می کنند و حالا به چنین پیامی هم بر می خورند، من به احترام آنها توضیح میدهم. هم وطن عزیز! من الیاس قالیباف، دانشجوی رشته مدیریت فرهنگی هستم که در یک مجتمع آموزشی فعالیت می کنم. زندگی اعیانی ندارم. نه خارج از کشورم و نه زندان. نه دزدی کرده ام نه اختلاس. من یقین دارم که افراد بسیاری نادانسته این شایعه سراسر کذب را در گروه های مختلف منتشر کرده اند و امیدوارم این درخواست جسارت نباشد که از آنها تقاضا کنم که به همان میزان برای انتشار این متن توضیحی بنده نیز وقت و انرژی بگذارند. خدا همه ما را مورد رحمت و مغفرت خود قرار دهد.
  #الیاس_قالیباف
  #قالیباف
  #شایعه
  #تخریب
  #سیاست_بازى
  #دروغ_پردازى

  برچسب ها :

  نظرات