آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26216
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اقتصاد مقاومتی مقاومت کردن برابر سلطه آمریکاست

  آوای شمال/ آیت اله علی معلمی بعد از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص تصویب کلیات طرح التزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: قدرتهای استکباری همواره در طول تاریخ می خواستند ملتها را در حالت ضعف و استضعاف نگه دارند که به تعبیر قرآن ریشه […]

  آوای شمال/ آیت اله علی معلمی بعد از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص تصویب کلیات طرح التزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: قدرتهای استکباری همواره در طول تاریخ می خواستند ملتها را در حالت ضعف و استضعاف نگه دارند که به تعبیر قرآن ریشه آن به دوران فرعون بر می گردد.

  امام جمعه قائمشهر، آمریکا را مانع رشد ملتهایی که می خواهند مستقل بوده و آزاد زندگی کند، دانست و افزود : کجای منفعت آمریکا به خطر می افتد، اگر یک کشور اسلامی بخواهد صاحب دانش هسته ای شود.

  وی ادامه داد: دشمن می داند ما به دنبال سلاح هسته ای نیستیم و می خواهد یک سوژه عامه پسند داشته باشد تا به بهانه مقابله با سلاح هسته ای ایران اسلامی را از پیشرفت و دستیابی به انرژی هسته ای باز دارد.

  نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری با تأکید برتبعیت محض مردم از امام راحل و مقام معظم رهبری، اظهار داشت: ملت ایران برای اجرای فتوای امام راحل و مقام معظم رهبری از جان خودش مایه می گذارد و در این کشور هر دولتی که روی کار باشد نمی تواند از فتوای رهبری که استفاده از سلاح هسته ای را غیرمجاز و نامشروع می داند، عبور کند.

  آیت الله معلمی با اشاره به لزوم برنامه ریزی مدیران از روز اول در برابر مانع تراشی دشمنان، گفت: سزاوار بود از ۱۲ سال قبل، مدیران جامعه ما طراحی و برنامه ریزی می کردند که اگر استکبار همه درهای خروجی را بر روی کشور ما بسته باشد ما بتوانیم در درون کشور روی پای خود بایستیم.

  وی به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و اظهار داشت: این هدف امام راحل وخواسته امروز مقام معظم رهبری است که باید دولتمردان ما با برنامه ریزی و تدبیر مناسب طرحهای مناسبی از اقتصاد مقاومتی اجرا کنند.

  امام جمعه قائمشهر افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی طراحی، مدیریت درست و مقاومت کردن در برابر  سلطه آمریکاست نه اینکه  ما حل همه مشکلات داخل کشور را منوط به ادامه مذاکرات کنیم تا  دشمن ما جسورتر و پر توقع تر در عرصه مذاکره ظاهر شود، آنها  هروقت احساس کنند که ما نیاز جدی به تفاهم و توافق داریم سطح توقعات خودشان را بالا می برند.

   نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: به حمداله ملت صبور ما اهل مقاومت بوده و هست و دولتمردان ما نگران از مقاومت نباشند.

  برچسب ها :

  نظرات