آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26168
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  ۹۰ دستگاه خودرو متخلف در لرستان توقیف شد

  آوای شمال/ سرهنگ چغلوند ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس راه استان لرستان در سه ماهه امسال تعداد ۹۰ دستگاه انواع خودرو با یک میلیارد و ۳۲۸ میلیون و ۱۶۰هزار ریال تخلف حادثه ساز توقیف و روانه پارکینگ کردند.   وی بیان کرد: اجرای مقررات رسیدگی به تخلفات رانندگی به صورت ویژه […]

  آوای شمال/ سرهنگ چغلوند ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس راه استان لرستان در سه ماهه امسال تعداد ۹۰ دستگاه انواع خودرو با یک میلیارد و ۳۲۸ میلیون و ۱۶۰هزار ریال تخلف حادثه ساز توقیف و روانه پارکینگ کردند.

    وی بیان کرد: اجرای مقررات رسیدگی به تخلفات رانندگی به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار دارد.

  کامیون بنز با بیش از ۴۹ میلیون ریال خلافی توقیف شد

  رئیس پلیس راهور استان لرستان نیز در این رابطه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس راهور شهرستان بروجرد یک دستگاه کامیون بنز با ۴۹ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال خلافی و ۱۲۰ فقره تخلف حادثه ساز توقیف کردند.

  سرهنگ  منوچهر مرادی گفت: ماموران پلیس راهور شهرستان بروجرد  یک دستگاه کامیون بنز با ۴۹ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال خلافی و ۱۲۰ فقره تخلف حادثه ساز توقیف و روانه پاکینگ کردند.

  وی افزود: توقیف خودروهای دارای خلافی بالای ۱۰ میلیون ریال در دستورکار پلیس راهور استان قرار دارد.

   ردیس پلیس راهور استان لرستان اظهار داشت: کامیون هایی که در سطح معابر شهری  به صورت غیر قانونی تردد می کنند علاوه بر ایجاد خسارت به زیر ساخت های شهری باعث بر هم زدن نظم ترافیکی و ایجاد آلودگی های صوتی می شوند که پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان با اینگونه وسایل نقلیه برخورد قانونی خواهد کرد.

  برچسب ها :

  نظرات