آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26135
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  کودکان بی‌گناه طعمه ۷۵۰ هزار مرد شیطان صفت/ مسوولان غربی: باید مجازات‌ها شدیدتر شود

  آوای شمال/ در گزارشی تکان دهنده که دولت در مورد آن هشدار داده بیش از ۷۵۰ هزار نفر مردانی که در بریتانیا زندگی می کنند علاقه مند به برقراری رابطه جنسی با کودکان هستند. به گزارش آژانس ملی جرم شناسی پس از تجزیه و تحلیل پرونده های مربوط به جرایم جنسی در بریتانیا از میان […]

  آوای شمال/ در گزارشی تکان دهنده که دولت در مورد آن هشدار داده بیش از ۷۵۰ هزار نفر مردانی که در بریتانیا زندگی می کنند علاقه مند به برقراری رابطه جنسی با کودکان هستند.

  به گزارش آژانس ملی جرم شناسی پس از تجزیه و تحلیل پرونده های مربوط به جرایم جنسی در بریتانیا از میان هر ۳۵ مرد یک تن از آنان به صورت بالقوه کودک آزار است.
  750 هزار مرد انگلیسی علاقه مند به رابطه جنسی با کودکان هستند
  براساس آمار تکان دهنده و هولناک پس از بررسی ایمیل ها در روز یکشنبه منتشر شد از میان این تعداد  ۲۵هزار تن علاقه مند به برقراری رابطه جنسی با کودکان زیر ۱۲ سال هستند.
  به گفته “فیل گار ملی” معاون مدیر کل آژانس ملی جرایم جنسی (NCA) در حال حاضر تحقیقات خود را برای افشای معیارهای دقیق تر آغاز کرده اند.
  750 هزار مرد انگلیسی علاقه مند به رابطه جنسی با کودکان هستند
  وی همچنین هشدار داد: واقعیت این است که تعداد کسانی که در ارتباط با جرایم جنسی هستند بسیار زیادتر از رقمی است که گزارش شده است که آنان آزادانه در کنار دیگر مردم عادی زندگی می کنند.
  “فیل گار ملی” با تاکید برای رسیدن به یک روش جدید به منظور حفاظت از کودکان در برابر سوءاستفاده کنندگان جنسی اظهار داشت: اگر همه ما در دستگیری و پیگیری جرایم آنها قاطع باشیم بی شک آنان را برای رسیدن به اهداف پلیدشان متوقف خواهیم کرد.
  همین آژانس در میان اقدامات جدید که خود به بررسی جرایم جنسی به صورت سایبری صورت گرفته نسبت به تعداد کودکانی که زیر سن قانونی هستند و توسط مجرمین جنسی از طریق شبکه های اجتماعی به ویژه فیس بوک مورد سوء استفاده اخلاقی قرار گرفته اند، هشدار داده است.
  “فیل گراملی” با تایید از حمایت ارشدان پلیس، سیاستمداران و گروه های مختلف حفاظت از کودکان برای ایجاد یک جلسه به منظور یافتن راهی برای کاهش این جرایم جنسی ابراز خرسندی کرد اما مطرح شدن آن در میان مردم را بسیار ناراحت کننده، عنوان کرد.
  این آمار و ارقام تکان دهنده که براساس تحقیقات دانشگاهی بدست آمده بهترین سند و مدرکی است که نشان می دهد که در میان دیگر کشورهای اروپایی نیز حدود یک تا سه درصد از مردان علاقه مند به برقراری رابطه جنسی با کودکان زیر ۱۲ سال هستند.
  به گزارش سازمان جهانی حمایت از کودکان، آمارها هشدار می دهند نسبت به کودکانی که مورد سوءاستفاده جنسی شخصیت و چهره های مطرح در اروپا قرار می گیرند با این حال پس از بررسی مطالب جستجو شده در موتور جستجو گر گوگل سه میلیون بار کلمه مربوط به مفهوم سوءاستفاده اخلاقی و مشابه آن به تنهایی در میان کاربران بریتانیایی جستجو شده است.
  750 هزار مرد انگلیسی علاقه مند به رابطه جنسی با کودکان هستند
  بالا رفتن این جستجوها منجر به راه اندازی بی شمار سایت های مرتبط با این جرایم اینترنتی در فضای مجازی شده است.
  به گفته گراملی به منظور حمایت از کودکان پس از دستگیری مجرمین جنسی قضاوت و دادستانی باید با دید جدی تری نسبت به محکوم کردن آنان داشته باشند و از حبس های طولانی مدت بالای ۵۰ سال به جای کوتاه مدت استفاده کنند.
  همچنین پلیس از خانواده های قربانیان خواستار شد تا مراتب اتفاق افتاده در مورد فرزندانشان را در صورت سوءاستفاده قرار گرفتن طی شکایتی نزد پلیس مطرح کنند.
  750 هزار مرد انگلیسی علاقه مند به رابطه جنسی با کودکان هستند
  “فیل گراملی” معاون آژانس ملی جرایم جنسی در بیانیه ای از مسئولین مدرسه خواستار شد تا کودکان را نسبت به حقوق خود مطلع کنند تا طعمه مجرمین قرار نگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات