آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26096
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  چند کیلومتر دویدن خطرناک در اتوبان برای فرار از دست پلیس پایتخت/ تسلیم شدن در برابر قانون از شدت خستگی

  آوای شمال/ ساعت ۱۰:۳۰ بیستم خرداد ماه ماموران گشت کلانتری  ۱۳۷ نصر هنگام گشت زنی در آدرس بزرگراه چمران به سمت جنوب بعد از خروجی حکیم بودند که مشاهده می کنند فردی در حال دویدن می باشد. ماموران جهت بررسی موضوع به وی نزدیک شدند که این شهروند به واحد گشت اعلام داشت؛ دقایقی پیش […]

  آوای شمال/ ساعت ۱۰:۳۰ بیستم خرداد ماه ماموران گشت کلانتری  ۱۳۷ نصر هنگام گشت زنی در آدرس بزرگراه چمران به سمت جنوب بعد از خروجی حکیم بودند که مشاهده می کنند فردی در حال دویدن می باشد.

  ماموران جهت بررسی موضوع به وی نزدیک شدند که این شهروند به واحد گشت اعلام داشت؛ دقایقی پیش گوشی تلفن همراهش را جوانی قد بلند با تهدید چاقو سرقت کرده است.

  به دنبال اظهارات مالباخته ماموران ضمن بررسی موضوع و پس از اطمینان از صحت گفته های وی طرح مهار را در سطح محدوده به اجرا گذاشتند که دقایقی بعد سارق را درحالیکه به صورت پیاده در بزرگراه شیخ فضل الله نوری به سمت جنوب در حال فرار بود مشاهده می کنند.

  در ادامه ماموران به وی دستور ایست می دهند که متهم هیچ گونه توجهی نداشته و به صورت یک طرفه به سمت شمال بزرگراه متواری شد و درنهایت پس از طی مسافت چند کیلومتر در لابه لای خودروها موفق به دستگیری وی شدند.

  سارق خود را “فریبرز” معرفی نمود که همراه وی ۳ عدد گوشی تلفن همراه و یک عدد چاقو کشف شد و شاکی نیز پس از مراجعه به محل تلفن همراه سرقت شده خود را بین اموال سارق شناسایی کرد.

  سرهنگ رضا صادقی پور رییس کلانتری ۱۳۷ نصر  درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکیل پرونده جهت کشف سایر جرایمش و همچنین شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات