آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26073
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  فراتر از دفاع شخصی، تفنگی با طراحی یک روان‌نویس!

  آوای شمال/ این روزها کشورهای غربی بیشتر از سایر نقاط جهان با معضلی به نام زورگیری درگیر هستند و علت آن بیکاری‌های گسترده در پی معضلات اقتصادی و انبوه مهاجران غیر قانونی از کشورهای در حال توسعه است که عدم انجام اقدام مناسب از سوی دولت آن کشورها، به این پدیده افزوده است. این پدیده […]

  آوای شمال/ این روزها کشورهای غربی بیشتر از سایر نقاط جهان با معضلی به نام زورگیری درگیر هستند و علت آن بیکاری‌های گسترده در پی معضلات اقتصادی و انبوه مهاجران غیر قانونی از کشورهای در حال توسعه است که عدم انجام اقدام مناسب از سوی دولت آن کشورها، به این پدیده افزوده است. این پدیده باعث افزایش خرید لوازم دفاع شخصی مانند سلاح‌های کمری کوچک، شاتگان‌ها، شوکرهای برقی و اخیرا لوازم جالبی که شبیه به سایر وسایل این چنینی نیستند شده است.

  images

  تفنگ خودکاری یکی از جدیدترین وسایلی است که هر چند وجود آن در کشور عزیزمان به شدت ممنوع می‌باشد اما برای آشنایی کاربران عزیز بلاگ آی‌تی‌رسان آن را معرفی می‌کنیم.

  این وسیله دفاعی که حتی می‌تواند در مقاصد تروریستی مورد استفاده قرار بگیرد از گلوله‌های کوچک کالیبر ۲۲ که در فواصل کم می‌توانند کشنده باشند استفاده می‌کند.

  گلوله کالیبر ۲۲ یک فشنگ کوچک است که در ایران با نام کالیبر خفیف هم شناخته می‌شود و در مسابقات تیر اندازی و مقابله با آفات جانوری همچون سبزقبا و روباه در مزارع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  original

  این وسیله دفاعی به علت طراحیش از دقت زیادی برخوردار نیست اما در فواصل نزدیک می‌تواند بازدارندگیش را حفظ کند. از نکات منفی طراحی آن می‌توان به تک تیر بودن و دقت پایین اشاره کرد. از نظر نگارنده، با وجود کم حجم بودن و نوع طراحی این وسیله، فروشش در کشورهای اروپایی و ایالات متحده با چالش‌های حقوقی و اجتماعی زیادی به همراه خواهد بود.

  pistol&folded

  برچسب ها :

  نظرات