آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2607
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۳ - ۰۵:۴۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  همراه اول رسما اعلام کرد: بهای اینترنت ما هیچ تغییری نمی‌کند!

  آوای شمال/ پس از آنکه ایرانسل در هفته گذشته، قیمت برخی از بسته‌های اینترنتی خود را به بیش از دو برابر افزایش داد، زمزمه‌های مبنی بر افزایش تعرفه اینترنت همراه اول نیز به گوش می‌رسد، چرا که تفاوت قیمت بسته‌های این دو اپراتور بسیار بوده و به همین خاطر عده‌ای انتظار داشتند تا همراه اول […]

  آوای شمال/ پس از آنکه ایرانسل در هفته گذشته، قیمت برخی از بسته‌های اینترنتی خود را به بیش از دو برابر افزایش داد، زمزمه‌های مبنی بر افزایش تعرفه اینترنت همراه اول نیز به گوش می‌رسد، چرا که تفاوت قیمت بسته‌های این دو اپراتور بسیار بوده و به همین خاطر عده‌ای انتظار داشتند تا همراه اول نیز به دنبال سود بیشتر، ادامه دهنده راه ایرانسل باشد؛ اما در خبری که همراه اول به صورت رسمی اعلام کرد، خط بطلانی بر روی این پیش‌بینی‌ها کشید و همچنان بر روی تعرفه‌های گذشته تاکید نمود.

  در این ارتباط، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: همانطور که قبلا نیز اعلام شده، در حال حاضر برنامه ای برای افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه خود نداشته و جداول منتشر شده در برخی رسانه ها با عنوان «بسته های جدید اینترنت همراه اول» معتبر نیست.

  همراه اول تصریح کرده است در روزهای اخیر پس از اعلام خبر کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه و افزایش تعرفه بسته‌های اینترنت یکی از اپراتورها، افرادی در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی سعی دارند با انتشار گزارش، خبر و جداول تعرفه‌ای ساختگی، این‌گونه القا کنند که همراه اول نیز در حال افزایش تعرفه بسته‌های اینترنت همراه خود است.

  این اطلاعیه می‌افزاید: این گزارش‌ها و جداول ساختگی، به هیچ وجه مورد تایید همراه اول نبوده و همراه اول به عنوان اپراتور ملی کشور، همواره اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه خود قرار داده و هیچ‌گاه مشترکین خود را بدون اطلاع رسانی رسمی قبلی، در مقابل کار انجام شده قرار نمی‌دهد.

  گفتنی است تعرفه آزاد اینترنت همراه اول در سیم کارت‌های دائمی، هر کیلو بایت نیم ریال و در سیم کارت‌های اعتباری ۷۵ صدم ریال است. همچنین این اپراتور ۴ بسته اینترنت همراه شامل «بسته یک روزه با حجم ۱۵۰ مگابایت و با قیمت هزار تومان»، «بسته ۷ روزه با حجم ۸۰۰ مگابایت و با قیمت ۵ هزار تومان»، «بسته ۳۰ روزه با حجم ۲٫۵ گیگابایت و با قیمت ۱۰ هزار تومان» و «بسته ۷ روزه (شبانه) با حجم ۸۰۰ مگابایت و با قیمت هزار تومان» عرضه کرده است.

  بدین ترتیب همراه اول با تعرفه هر گیگابایت ماهانه ۴ هزار تومان، مقرون به صرفه ترین تعرفه اینترنت همراه در کشور را ارائه می دهد.

  در این بین تنها ذکر این نکته نیز ضروری است که اگر همراه اول با حفظ قیمت‌های فعلی، تنوع بسته‌های پیشنهادی‌اش را نیز افزایش دهد، به طور حتم با اقبال بیشتری از سوی کاربران خودش مواجه خواهد شد.

  حال انتخاب شما از بین سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل برای خرید بسته اینترنتی کدام است؟!

  برچسب ها :

  نظرات