آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26052
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  حمایت نمایندگان از طرح الزام به حفظ دستاورد هسته‌ای

  آوای شمال/ عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مجلس برای الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای کشور گفت: طرح مجلس برای الزام دولت در حفظ دستاوردهای هسته‌ای در واقع سوپاپ اطمینانی از سوی مجلس در بحث مذاکرات است و این به این معنا نیست که تیم مذاکره کننده […]

  آوای شمال/ عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مجلس برای الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای کشور گفت: طرح مجلس برای الزام دولت در حفظ دستاوردهای هسته‌ای در واقع سوپاپ اطمینانی از سوی مجلس در بحث مذاکرات است و این به این معنا نیست که تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان در مذاکرات از چارچوب‌های ترسیم شده توسط نظام عدول کرده است.

  وی افزود: آنچه که مقام معظم رهبری در بحث عدم بازرسی از مراکز نظامی فرموده‌اند در این طرح مجلس به قانون تبدیل می‌شود تا همگان اطمینان خاطر داشته باشند که مجلس و دولت در بحث مذاکرات در چارچوب قانون حرکت کرده و خطوط قرمز را رعایت کنند.

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: تصویب طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای در راستای کمک به دولت است و قطعاً هدف مجلس در این باره همدلی و همزبانی و حمایت از دولت است و مجلس در مسیر تقویت دولت حرکت می‌کند.

  عزیزی در پایان به اشاره به بررسی طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای در جلسه فردای مجلس گفت: قطعاً‌ این طرح با استقبال زیاد نمایندگان همراه شده و با رأی بالایی در مجلس به تصویب خواهد رسید.

  نمایندگان مجلس طرحی را با عنوان الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته‌ای در مجلس تدوین و کلیات آن را به تصویب رساندند که در آن بر لغو یکباره تحریم‌ها و عدم بازرسی از مراکز نظامی تأکید شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات