آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25965
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  برگزاری جشنواره تابستانی ساحل سالم در محمودآباد

  آوای شمال/ مهدی رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: چهارمین جشنواره تابستانی ساحل سالم در شهرستان محمودآباد کار خود را آغاز کرده است. وی افزود: چهارمین جشنواره تابستانی با نگرشی نو برای استفاده از تمامی ظرفیت‌های هنری و فرهنگی شهرستان با محوریت دستگاه‌های فرهنگی برگزار می‌شود.  رضایی تصریح کرد: اجرای رادیو […]

  آوای شمال/ مهدی رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: چهارمین جشنواره تابستانی ساحل سالم در شهرستان محمودآباد کار خود را آغاز کرده است.

  وی افزود: چهارمین جشنواره تابستانی با نگرشی نو برای استفاده از تمامی ظرفیت‌های هنری و فرهنگی شهرستان با محوریت دستگاه‌های فرهنگی برگزار می‌شود.

   رضایی تصریح کرد: اجرای رادیو دریا، برپایی نمایشگاه عرضه محصولات سنتی و بومی و همچنین اجرای غرفه‌های مهد ساحلی و پاسخگویی به سؤالات شرعی از جمله برنامه‌های جانبی این جشنواره است.

  معاون فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه محمودآباد درباره برنامه های محوری این جشنواره گفت: برگزاری جنگ شادی با برنامه‌هایی از قبیل موسیقی سنتی،پاپ، اجرای نمایش، دعوت از چهره‌های ملی و نخبگان شهرستان، مسابقات متنوع برای تمامی مخاطبان اعم از کودکان، نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها از اصلی‌ترین برنامه های جشنواره امسال خواهد بود.

  وی با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در نیمه ماه رمضان و برپایی مراسم‌های ویژه شب‌های قدر از برنامه‌های مهم امسال تلقی می‌شود.

  دبیر جشنواره چهارم ساحل سالم هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شور و نشاط و سرگرمی برای خانواده‌ها و مسافران تابستانی با رعایت مسائل اخلاقی در سواحل قلمداد کرد و گفت: باید با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی ضمن ایجاد شور و نشاط در سواحل شمال کشور، از بروز معضلات و آسیب‌های اجتماعی نیز جلوگیری شود.

  رضایی برپایی نماز‌ جماعت را یکی دیگر از برنامه‌های با‌ اهمیت این جشنواره دانست و اظهار کرد: علاوه بر برپایی نماز، روحانی حاضر در طرح به سؤالات جوانان در حوزه‌های مختلف دینی پاسخ می‌دهد.

  برچسب ها :

  نظرات