آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25956
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ستاد بزرگداشت هفته احزاب، شهادت شهید بهشتی و شهدای حزب جمهوری تشکیل شد

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام مرتضوی کیاسری رئیس ستاد گرامیداشت شهدای هفتم تیر در نشست خبری که امروز به منظور تشریح برنامه‌های گرامیداشت شهدای هفتم تیر برگزار شد اظهار داشت: قرار است از این پس ما از فرصت ایام شهادت دکتر آیت الله بهشتی و هفته احزاب بهره بیشتری را در جهت نشر فرهنگ تحزب و بایدها […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام مرتضوی کیاسری رئیس ستاد گرامیداشت شهدای هفتم تیر در نشست خبری که امروز به منظور تشریح برنامه‌های گرامیداشت شهدای هفتم تیر برگزار شد اظهار داشت: قرار است از این پس ما از فرصت ایام شهادت دکتر آیت الله بهشتی و هفته احزاب بهره بیشتری را در جهت نشر فرهنگ تحزب و بایدها و نبایدهای حزبی ببریم و در جهت معرفی هرچه بیشتر توانمندی‌های تشکیلاتی آیت‌الله بهشتی گام برداریم. چرا که معتقدیم همانگونه که امام فرمود بهشتی مظلوم زیست و مظلوم رفت، باید بگوییم که بهشتی مظلوم ماند و ابعاد شخصیتی وی در بعدهای فرهنگی، اخلاقی، اجتماعی و حزبی و جریان‌سازی و محوریت برای ایجاد وحدت مغفول مانده است.

  وی گفت: مقرر شده است که در قالب ستادی به نام ستاد بزرگداشت هفته احزاب، شهادت شهید بهشتی و حزب جمهوری اسلامی فعالیت کنیم. همچنین به این منظور دبیرخانه‌ای در ستاد شکل می‌گیرد که در طول سال به بایدهای روز و هفته احزاب توجه شود.

  رئیس ستاد گرامیداشت شهدای هفتم تیر از پیشنهاد مجمع جانبازان انقلاب اسلامی برای نامگذاری هفته احزاب خبر داد و خاطرنشان کرد: ۱۰ سال قبل مجمع جانبازان انقلاب اسلامی در نامه رسمی به رئیس خانه احزاب پیشنهاد داد که روز شهادت آیت‌الله بهشتی به عنوان روز و هفته احزاب نامگذاری شود. البته هرساله قوه قضاییه مراسمی را در قالب قضایی شخصیت شهید بهشتی برگزار می‌کند ولی باید گفت که شهید بهشتی در انسجام نیروها و احزاب و جریان‌های سیاسی تلاش زیادی داشت.

  مرتضوی کیاسری یادآور شد: نشست امروز با سه نگاه اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال‌گرا شکل گرفته است.

  وی خاطرنشان کرد: اعضای ستاد گرامیداشت شهدای هفتم تیر شامل حسین کمالی، حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت، حق شناس، ابوطالبی عضو همبستگی، رئوفیان دبیرکل حزب ایران زمین، پورنامدار عضو کانون مهستان، مرتضوی کیاسری دبیرکل مجمع جانبازان، اسلامی تبار عضو کانون فارغ التحصیلان آذربایجان غربی، جمشید ایرانی و محسن صادقی دبیرکل کانون یادآوران هفتم تیر می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات