آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25895
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  فردا شب آیت ا… آملی لاریجانی با مردم سخن می‌گوید

  آوای شمال/ حسن رحیمی در تشریح محورهای این گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: رئیس قوه قضاییه در این گفت وگوی زنده تلویزیونی ضمن تشریح سیاست‌ها، برنامه‌ها، اهداف، اقدامات و عملکرد یکسال گذشته قوه‌قضاییه را نیز بیان خواهد کرد. قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه همچنین از برگزاری همایش بزرگ دستگاه قضایی در تاریخ هفتم تیرماه […]

  آوای شمال/ حسن رحیمی در تشریح محورهای این گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: رئیس قوه قضاییه در این گفت وگوی زنده تلویزیونی ضمن تشریح سیاست‌ها، برنامه‌ها، اهداف، اقدامات و عملکرد یکسال گذشته قوه‌قضاییه را نیز بیان خواهد کرد.

  قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه همچنین از برگزاری همایش بزرگ دستگاه قضایی در تاریخ هفتم تیرماه ۱۳۹۴ خبر داد و گفت: در این همایش سراسری که با حضور سران قوا، مسئولان عالی رتبه نظام، مسئولان عالی قوه قضاییه، قضات و کارکنان دستگاه قضایی برگزار می شود، عملکرد یک ساله قوه قضاییه تبیین و با بحث و بررسی درباره برنامه های آینده قوه قضاییه محورهای عمده تلاش ها و موفقیت های آن در کنار مشکلات و تنگناهای موجود بر سر راه دستگاه قضایی نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد و از تعدادی از قضات و کارکنان نمونه دستگاه قضایی نیز تقدیر می شود.
  حسن رحیمی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و معمار دستگاه قضایی شهید آیت الله دکتر بهشتی، همچنین از تجدید میثاق مسئولان عالی قوه قضاییه با آرمان های حضرت امام (ره) با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و نیز حضور بر سر مزار شهدای هفتم تیر در یکی از روزهای هفته قوه قضاییه خبر داد.
  به گفته این مقام مسئول قضایی در هفته قوه قضاییه روسای کل دادگستری استان ها و شهرهای مختلف با حضور در نماز جمعه اقدامات و عملکرد حوزه تحت مدیریت خود را به اطلاع مردم خواهند رساند.
  مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه با تاکید بر اینکه در طول هفته بزرگداشت قوه قضاییه برنامه های مخلتف دیگری نیز در تهران و سراسر کشور برگزار خواهد شد ابراز امیدواری کرد این برنامه ها به صورت مناسب و فراگیر از سوی رسانه ملی و سایر رسانه ها اطلاع رسانی شود تا عموم مردم در جریان عملکرد دستگاه قضایی قرار گیرند.

  برچسب ها :

  نظرات