آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2589
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  انباشت زباله در سواحل محمودآباد یک معضل اجتماعی است

  آوای شمال/ سیف‌الله فرزانه در دومین نشست هم‌اندیشی نخبگان و فرهیختگان این شهرستان در قالب اتاق فکر اظهار کرد: تشکیل کارگروه‌های مختلف برای توسعه شهرستان ضروری است. وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهرستان بیان داشت: اگر این ظرفیت با تشکیل کارگروه‌ها شناسایی شود، نقاط ضعف و قوت محمودآباد بروز پیدا کرده و با […]

  آوای شمال/ سیف‌الله فرزانه در دومین نشست هم‌اندیشی نخبگان و فرهیختگان این شهرستان در قالب اتاق فکر اظهار کرد: تشکیل کارگروه‌های مختلف برای توسعه شهرستان ضروری است.

  وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهرستان بیان داشت: اگر این ظرفیت با تشکیل کارگروه‌ها شناسایی شود، نقاط ضعف و قوت محمودآباد بروز پیدا کرده و با همگرایی همه‌جانبه مشکلات شهرستان رفع می‌شود.

  فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: برخی از دستگاه‌ها و ادارات به دلیل بی‌برنامه بودن خدمات مناسبی به شهروندان ارائه نمی‌کنند و نارضایتی مردم را در بردارد.

  فرزانه با انتقاد از عملکرد شهرداری محمودآباد و سرخ‌رود تصریح کرد‌: این دو شهرداری در مسائل مختلفی دچار ضعف هستند که دریا از جمله آنها است.

  وی ادامه داد : شهرداری‌ها با همه ظرفیت‌هایی که سواحل شهرستان دارد اما نتوانستند در جذب سرمایه‌گذار در بخش گردشگری دریایی موفق ظاهر شوند و دریا به جای فرصت برای ما به تهدید و تحمیل هزینه تبدیل شده است.

  فرماندار محمودآباد با اشاره به ظاهر بد و عدم پاکسازی سواحل محمودآباد بیان داشت: انباشت زباله در سواحل محمودآباد یک معضل اجتماعی است و شهرداری باید در این باره فکری جدی داشته باشد.

  فرزانه در پایان گفت: در روکش آسفالت خیابان‌های شهر محمودآباد و سرخ‌رود نیز کارشناسی خوبی انجام نشد و علی‌رغم اینکه کار بزرگی از سوی شهرداری‌ها صورت گرفت اما مورد قبول نیست.

  برچسب ها :

  نظرات