آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25855
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > حوادث
 •   

  مار سمی در دام مأموران آتش‌نشانی محمودآباد افتاد+عکس

  آوای شمال/ حسن ذبیح پور در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: در پی تماس یک شهروند محمودآبادی مبنی بر وجود مار سمی در یکی از منازل مسکونی این شهرستان بلافاصله تیم امداد و نجات واحد آتش‌نشانی شهرداری محمودآباد در محل حادثه حاضر شدند. وی با اشاره به اینکه مار سمی که از نژاد جعفری […]

  آوای شمال/ حسن ذبیح پور در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: در پی تماس یک شهروند محمودآبادی مبنی بر وجود مار سمی در یکی از منازل مسکونی این شهرستان بلافاصله تیم امداد و نجات واحد آتش‌نشانی شهرداری محمودآباد در محل حادثه حاضر شدند.

  وی با اشاره به اینکه مار سمی که از نژاد جعفری از خطرناک‌ترین مارهای موجود در دنیا است و  توسط مأموران باتجربه آتش‌نشانی به‌ دام افتاد، خاطرنشان کرد: اعضای این منزل مسکونی در چند روز گذشته برای سپری کردن تعطیلات به یکی از روستاهای کوهستانی رفته بودند که ظاهرا این مار سمی و خطرناک در وسایل آنان جا خوش کرده و همراه آن‌ها به منزلشان آمد.

  رئیس سازمان آتش نشانی محمودآباد در پایان با اشاره به مهار کردن این مار ۱ متری گفت: این حادثه هیچ گونه صدمات جانی در بر نداشته است.

  گفتنی است مار جعفری از خطرناک‌ترین مارهای ایران است و گزش آن در برخی مواقع منجر به مرگ انسان می‌‌شود.

  برای دیدن عکس در سایز اصلی، آن را ذخیره کنید.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. با سلام و تشکر از اطلاع رسانی در خصوص آگاهی بخشی به مردم فهیم محمودآباد . لطفا پذیرای پیشنهاد باشید . در پایگاه تان بخشی را به معرفی کتاب و اهمیت مطالعه اختصاص دهید چرا که ارتقای مطالعه در شهر سبب بالا رفتن فرهنگ شهر خواهد شد . اگر می خواهید فرهنگ شهر را از بین ببرید لازم نیست کتاب ها را بسوزانیم کافیست کاری کنیم مردم کتاب نخوانند . با تشکر


  نظرات