آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25829
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > اقتصادی > فرهنگی
 •   

  ۱ هزار سبد کالا برای نیازمندان بهزیستی محمودآباد تهیه می‌شود/ کمک ۵۰۰ میلیون ریالی خیران

  آوای شمال/ خلیل محمودی عصر امروز در جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی در فرمانداری محمودآباد از تهیه سبد غذایی برای معلولان و خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی شهرستان و همچنین کمک‌های درمانی خبر داد. وی تصریح کرد: ۱۵۰۰ معلول مادرزادی و دچار حادثه معلولیت‌شده تحت حمایت بهزیستی محمودآباد هستند که تقریبا همه آن‌ها در بستر بیماری […]

  آوای شمال/ خلیل محمودی عصر امروز در جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی در فرمانداری محمودآباد از تهیه سبد غذایی برای معلولان و خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی شهرستان و همچنین کمک‌های درمانی خبر داد.

  وی تصریح کرد: ۱۵۰۰ معلول مادرزادی و دچار حادثه معلولیت‌شده تحت حمایت بهزیستی محمودآباد هستند که تقریبا همه آن‌ها در بستر بیماری در منازل و برخی‌ها نیز در مراکز نگهداری حضور دارند.

  رئیس اداره بهزیستی محمودآباد همچنین از تحت‌پوشش قرار‌دادن ۴۰۰ خانوار دارای سرپرست از‌ کارافتاده در این شهرستان خبر داد و افزود: برای این تعداد نیز تهیه لوازم ضروری زندگی، مایحتاج و اقلام مصرفی و کمک‌توانبخشی در نظر گرفته شده‌است.

  محمودی با اشاره به حمایت از ۶۰۰ آسیب‌دیده در حوزه معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد خاطرنشان کرد: برای این افراد اقداماتی جهت درمان و رهایی از بند این بلای خانمان‌سوز صورت می‌گیرد و خانواده آن‌ها نیز تحت حمایت و آموزش‌های لازم قرار دارند.

  وی سازمان بهزیستی را نهادی دولتی زیرمجموعه وزارت رفاه عنوان کرد و گفت: حمایت‌های دولتی به تنهایی جوابگوی این همه مشکلات نیست و از این رو دست یاری به سمت خیران از سوی بهزیستی دراز است و امیدواریم با کمک خیران بتوانیم خدماتی شایسته‌تر به افراد تحت حمایت داشته باشیم.

  رئیس اداره بهزیستی محمودآباد، پرداخت مستمری ماهانه، ساخت مسکن، تهیه جهیزیه، ایجاد اشتغال از طریق پرداخت وام خوداشتغالی و هزینه‌های درمانی را از جمله اقدامات این سازمان حمایتی تلقی کرد و گفت: برای ایام ماه مبارک رمضان یک‌هزار سبد کالا به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال سهمیه این اداره در نظر گرفته شده است که امیدواریم بتوانیم با کمک خیران به این مهم دست پیدا کنیم.

  به گزارش آوای شمال در پایان این جلسه مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال توسط خیران و نهادهای دولتی و خصوصی جمع‌آوری شد تا سبد کالای مورد نظر جهت اهدا به خانواده‌های نیازمند تهیه شود.

  برچسب ها :

  نظرات