آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25827
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  تلاش مجموعه مرکز نگهداری از معلولان محمودآباد قابل ستایش است/لزوم حمایت خیران از نهادهای حمایتی

    آوای شمال/ سیف الله فرزانه در جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی محمودآباد با تبریک ماه مبارک رمضان گفت : محمودآباد همواره در کمک به همنوع خود سرآمد بوده اند و وجود چند مرکز توانبخشی خود نشانگر نگاه مردم شهرستان و خیران به حوزه حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه است. فرماندار محمودآباد با […]

   

  آوای شمال/ سیف الله فرزانه در جلسه شورای مشارکت های مردمی بهزیستی محمودآباد با تبریک ماه مبارک رمضان گفت : محمودآباد همواره در کمک به همنوع خود سرآمد بوده اند و وجود چند مرکز توانبخشی خود نشانگر نگاه مردم شهرستان و خیران به حوزه حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه است.

  فرماندار محمودآباد با اشاره به تلاش پرسنل مراکز نگهداری از معلولین شهرستان گفت: نهایت ایثار را در این مراکز می توان مشاهده کرد و باید تلاشگران این عرصه را مورد ستایش قرار داد.

  وی با اشاره به مشارکت خیران در کمک به اقشار آسیب پذیر اظهار کرد : کار شما خیران یک کار دلی است و اندازه و معیاری برای این کار بزرگ وجود ندارد.

  فرزانه خاطرنشان کرد : از وضعیت همه نهادهای حمایتی مطلع هستم و علیرغم تلاش های دولتی باید خیران نیز دستگیر نهادهای حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد باشند.

  فرماندار محمودآباد با اشاره به برخوردار بودن شهرستان گفت: ظرفیت محمودآباد به صورتی است که می توان مشکلات نهادهای حمایتی را با کمک خیران مرتفع کرد و باید در این راه تلاش بیشتری کنیم.

  این مسئول ماه رمضان را فرصتی برای دستگیری از نیازمندان عنوان کرد و افزود: همه ما باید از حضرت علی(ع) کمک به نیازمندان و یاری به مظلومان را درس بگیریم تا در این ماه عبودیت و بندگی سفره‌ای از افراد نیازمند جامعه را رنگین کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات