آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25823
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جزئیات حادثه آتش‌سوزی امروز در بازار آبادان

  آوای شمال/ رئیس سازمان آتش نشانی آبادان گفت: در پاساژ برلیان آبادان موارد ایمنی رعایت نشده است و سیم کشی برق مغازه‌ای که مورد حرق قرار گرفت نیز غیر مجاز انجام شده بود به همین دلیل این مجتمع تجاری دچار آتش سوزی شد. مجید فرهانی پور در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به حادثه امروز […]

  آوای شمال/ رئیس سازمان آتش نشانی آبادان گفت: در پاساژ برلیان آبادان موارد ایمنی رعایت نشده است و سیم کشی برق مغازه‌ای که مورد حرق قرار گرفت نیز غیر مجاز انجام شده بود به همین دلیل این مجتمع تجاری دچار آتش سوزی شد.

  مجید فرهانی پور در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به حادثه امروز آتش سوزی در بازار آبادان اظهار داشت: حادثه آتش سوزی در مجتمع تجاری برلیان در ساعت ۱۳:۷ دقیقه رخ داد که پس از اعلام به آتش نشانی ماموران ما به سرعت در محل حضور یافته و در ساعت ۱۳:۱۹ آتش سوزی مهار شد.

  وی با بیان اینکه سه روز پیش نیز یک آتش سوزی در این محل رخ داده بود، عنوان کرد: عدم وجود ایمنی علت ایجاد آتش سوزی سه روز پیش در این مکان بوده که تذکرات لازم به شهرداری داده شد تا این تذکرات به سمع مالک برسد.

  رئیس سازمان آتش نشانی آبادان با اشاره به اینکه علت آتش سوزی امروز این مجتمع توسط کارشناسان در دست بررسی است، بیان کرد: آتش سوزی امروز مجتمع برلیان خسارت جانی نداشته و فقط خسارت مالی به این مغازه وارد شد و مغازه های اطراف نیز دچار دودگرفتگی شدند.

  فرهانی پور افزود: در ساعتی که حادثه رخ داد تعدادی از مغازه های هم‌جوار تعطیل و برخی نیز باز بودند.

  وی با تاکید بر عدم رعایت موارد ایمنی در پاساژ برلیان آبادان، اظهار کرد: سیم کشی برق این مغازه نیز غیر مجاز بود به این معنی که سازمان برق به این مغازه برق نداده بود و تجهیزات برق را نیز خودشان تهیه کرده بودند.

  رئیس سازمان آتش نشانی آبادان با بیان اینکه خسارت مالی این حادثه به عهده مالک مغازه‌ای است که مورد حریق قرار گرفته، گفت: کابل‌های برقی که به پاساژ کشیده شده نیز غیر ایمن است.

  فرهانی پور تصریح کرد: برخی از مغازه‌های هم‌جوار و ساختمان‌ها در آن مکان نیز فاقد جواز کسب هستند.

  برچسب ها :

  نظرات