آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25726
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  حزب‌اللهی‌ها برای مقابله با بدحجابی وارد میدان شوند/ نبود نظارت مناسب در سواحل مازندران

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در گفتگو با خبرنگار آوای شمال با اشاره به رعایت شعائر و شئونات اخلاقی و مسائل اجتماعی در شهرستان گفت: با شروع فصل تابستان و آغاز تعطیلات، یکی از مسائل مورد توجه، رعایت اصول متعارف اخلاقی در اماکن عمومی است. امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد: مومنین و متدینین شهرستان […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در گفتگو با خبرنگار آوای شمال با اشاره به رعایت شعائر و شئونات اخلاقی و مسائل اجتماعی در شهرستان گفت: با شروع فصل تابستان و آغاز تعطیلات، یکی از مسائل مورد توجه، رعایت اصول متعارف اخلاقی در اماکن عمومی است.

  امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد: مومنین و متدینین شهرستان مسائل اجتماعی و اخلاقی را یکی از دغدغه‌های خود می‌دانند و بر اساس گزارشاتی که از سواحل، پارک‌ها و سطح شهر و برخی از روستاها رسیده‌است، وضعیت برازنده جامعه نیست.

  وی با اشاره به اعتراضات متعدد مردم برای وضعیت نامناسب شئونات اخلاقی و حجاب در شهرستان تصریح کرد: باید برای این شرایط ناگوار فکری کرد و مسئولان و دستگاه‌های مربوطه برای رعایت شعائر دینی احساس مسئولیت کرده و برای برخورد با ظواهر و اقدامات هتاکانه و بدحجابی مفرط و اختلاط بی رویه زن و مرد در دریا اقدام همه‌جانبه تدارک بینند.

  موسوی اظهار کرد: به گفته برخی از ائمه جمعه و بزرگان دینی، ایکاش مسئولان به همان اندازه که برای کنسرت‌های موسیقی اهتمام دارند، برای رعایت اصل مسلم حجاب و عفاف و اجرای امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر اقدامی عملی داشته باشند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی محمودآباد با هشدار به مسئولان در جهت اقدام عملی بر اساس قانون متذکر شد: در صورتی که دستگاه‌های مربوطه به وظیفه خود در قبال مظاهر بدحجابی و بی‌بندوباری عمل نکنند، این موضوع را با مردم مطرح و آنگاه مؤمنان و نیروهای حزب‌اللهی به وظیفه خود عمل می‌کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات