آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25659
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  دوری از بازی های سیاسی انتظار مردم از مسئولان است

  آوای شمال/ آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه باید برخی مسئولان در سخنان خود دقت کنند اظهار داشت: یک مسئول با توجه به جایگاه خود در نظام اسلامی باید سخنانی را بر زبان جاری کند که وحدت و اتحاد را در کشور گسترش دهد. امام جمعه […]

  آوای شمال/ آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه باید برخی مسئولان در سخنان خود دقت کنند اظهار داشت: یک مسئول با توجه به جایگاه خود در نظام اسلامی باید سخنانی را بر زبان جاری کند که وحدت و اتحاد را در کشور گسترش دهد.

  امام جمعه ورامین با تأکید بر این نکته که نباید شعار امسال مقام معظم رهبری فقط در حد حرف بماند افزود: باید شعار امسال مقام معظم رهبری یعنی دولت و ملت، همدلی و همزبانی در عمل از سوی مسئولان و آحاد ملت ایران اجرا شود.

  وی ادامه داد: نباید تصور شود که مردم فقط وظیفه همدلی و همراهی دولت را دارند بلکه دولت نیز باید به وظایف خود به درستی عمل کرده و زمینه حل مشکلات مردم را فراهم آورد.

  نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: ملت ایران همواره نشان داده اند که در همه برهه ها در کنار انقلاب و نظام اسلامی قرار دارند و در شرایط حساس دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کرده اند و امروز نیز باید دولت در زمان تصمیم گیری، خود را به جای مردم گذاشته و بهترین تصمیم را برای حل مشکلات بگیرد.

  رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین با اشاره به این نکته که امروز کشور بیش از هر زمان دیگری به اتحاد و همدلی نیاز دارد گفت: نباید به هربهانه ای کشور را دچار تنش کرد.

  وی متذکر شد: امروز باید تمام توان مسئولان کشور برای حل مشکلات مردم صرف شود و دوری از بازی های سیاسی و مسائل حاشیه ای یکی از انتظاراتی است که مردم از مسئولان و مدیران نظام اسلامی دارند.

  محمودی با اشاره به تقدیم بیش از ۲۰۰هزار شهید در دوران دفاع مقدس گفت: شهدای انقلاب اسلامی رفتند تا امروز نظام اسلامی در اوج امنیت و آسایش باشد و اکنون مسئولان و آحاد مردم وظیفه دارند تا از آرمان های شهدا پاسداری کنند و هر گونه پشت کردن به این ارزش ها خیانت به انقلاب اسلامی محسوب می شود.

  برچسب ها :

  نظرات