آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25578
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  آیت‌الله صدیقی: آمریکا درصدد توطئه علیه ایران و اسلام است

  آوای شمال/ روابط عمومی سپاه صاحب‌الامر استان قزوین، آیت‌الله کاظم صدیقی در مراسم چهلم شهدای گمنام و هیئت عاشقان ولایت شهرستان بویین زهرا با بیان اینکه پیامبر و امام مرگ ندارند بلکه حیات مطلق هستند، اظهارداشت: امام حسین (ع) با شهادت خود، شهادت را به کمال رساند نه خود را و این شهادت بود که […]

  آوای شمال/ روابط عمومی سپاه صاحب‌الامر استان قزوین، آیت‌الله کاظم صدیقی در مراسم چهلم شهدای گمنام و هیئت عاشقان ولایت شهرستان بویین زهرا با بیان اینکه پیامبر و امام مرگ ندارند بلکه حیات مطلق هستند، اظهارداشت: امام حسین (ع) با شهادت خود، شهادت را به کمال رساند نه خود را و این شهادت بود که به امام حسین (ع) نیاز داشت.

  وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ما نیز راه امام حسین (ع) را پیمودند و برای رسیدن به مقام شهادت از زن و فرزند و تعلقات دنیوی گذشتند و خدا نیز در ازای آن شهادت را نصیب آن‌ها کرد.

  امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ملتی که شهادت دارد اسارت نخواهد داشت، اضافه کرد: اگر شهدا نبودند امروز مساجد و پایگاه‌های دینی ما نیز امنیت نداشتند و امروز ما اسیر داعش و داعش‌پروران بودیم.

  مشاور عالی قوه قضائیه، شهادت را چشمه حیات دانست و عنوان کرد: انسان با شهادت مرگ را ذبح می‌کند و حجاب‌های دنیوی خود و خدای خود را کنار می‌زند و به خداوند متصل می‌شود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود آمریکا را دشمن درجه یک خدا و انسان دانست و افزود: این تفکر غلطی است که اگر با آمریکا دوست شویم و تحریم‌ها برداشته شود مشکلات تمام می‌شود، آمریکا هیچ‌گاه با ما دوست نخواهد بود و تنها درصدد توطئه علیه ایران و اسلام است.

  صدیقی افزود: انقلاب اسلامی ما انقلاب پابرهنگان است و دنیا امروز انقلاب اسلامی را الگوی خود قرار داده است و امید است زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) با انقلاب اسلامی ایران فراهم شود.

  برچسب ها :

  نظرات