آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25564
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  مشکلات آموزش و پرورش با استیضاح حل نمی شوند

  آوای شمال/ حجت الاسلام محمد باقری بنابی پنجشنبه در جمع مسئولان، مدیران مدارس و اعضای انجمن خیران مدرسه ساز شهرستان بناب با اشاره به طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: استیضاح وزراء حق نمایندگان است ولی به نظر می رسد استیضاح تنها راه چاره نیست. وی همچنین با بیان اینکه […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام محمد باقری بنابی پنجشنبه در جمع مسئولان، مدیران مدارس و اعضای انجمن خیران مدرسه ساز شهرستان بناب با اشاره به طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: استیضاح وزراء حق نمایندگان است ولی به نظر می رسد استیضاح تنها راه چاره نیست.

  وی همچنین با بیان اینکه با رفتن وزیر آموزش و پرورش مشکلات معیشتی فرهنگیان و ذغذغه نمایندگان برطرف نخواهد شد، افزود: ما در ساختار اداری کشور مشکل داریم و به نظر می رسد که ساختار اداری کشور باید اصلاح شود و اگر در سال های اخیر به موضوع آموزش های فنی و حرفه ای بها داده می شد، اکنون شاهد این حجم بیکاری در کشور نبودیم.

  نماینده مردم بناب در خانه ملت تصریح کرد: کشور ما با مشکلات عدیده ای مواجه است که بایستی در سطح کلان در جهت تغییر ساختار مشکلات قدم برداریم تا تبعیضات اتفاق نیفتند چون کشور ما کشوری سیاسی شده و تمام حوزه ها را سیاسی کرده ایم و برای نمونه همه در مورد مسائل هسته ای کشور اظهار نظر می کنند.

  حجت الاسلام باقری بنابی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان و مردم خیر بناب و تلاش های خیرین مدرسه ساز این شهرستان یادآور شد: قدم های خوبی در یکسال اخیر توسط خیرین شهرستان برداشته شده که در این بین احداث خانه معلم را از دغدغه های اساسی فرهنگیان بناب است و در احداث هنرستان شهرستان نیز باید حداقل نیازهای ۲۰ تا ۳۰ ساله شهرستان درنظر گرفته شود و کارگاه های مورد نیاز در این هنرستان ایجاد شود.

  برچسب ها :

  نظرات