آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25534
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  حق شهرستان‌های استان تهران در رسانه ملی ادا نمی شود

  آوای شمال/ فرهاد بشیری ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به این که مردم شهرستان های استان تهران از داشتن رسانه محروم هستند، اظهار داشت: شهرستان های استان تهران از ظرفیت بالای فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی برخوردار هستند. نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول سال برنامه […]

  آوای شمال/ فرهاد بشیری ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به این که مردم شهرستان های استان تهران از داشتن رسانه محروم هستند، اظهار داشت: شهرستان های استان تهران از ظرفیت بالای فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی برخوردار هستند.

  نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول سال برنامه های متعدد فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، سیاسی و غیره در سطح شهرستان های استان تهران برگزار می شود اما این برنامه در رسانه ها ملی پوشش داده نمی شود.

  وی ادامه داد: همچنین ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی در زمینه های صنعتی و اقتصادی در شهرستان های استان تهران وجود دارد که بسیاری از آنان ناشناخته بوده و باید رسانه ملی به آن بپردازد.

  این مسئول با تأکید بر این نکته که راه اندازی صدا و سیما برای شهرستان های استان تهران مطالبه جدی مردم و مسئولان است عنوان کرد: امروز مردم و مسئولان شهرستان های استان تهران خواستار راه اندازی رسانه ای برای جمعیت میلیونی استان تهران هستند.

  وی گفت: در طی سال های اخیر مکاتبات زیادی از سوی مسئولان برای راه اندازی صدا و سیمای شهرستان های استان تهران انجام شده و دیدارهایی نیز در این راستا انجام گرفته است.

   بشیری با اشاره به جلسه نمایندگان استان تهران با رییس صدا و سیما یادآور شد: متاسفانه با ملی شدن شبکه  تهران، تنها شبکه ای که به طور خاص به استان تهران می پرداخت از بین رفت.

  این مسئول گفت:  شبکه های استانی به عنوان تریبونی برای معرفی شهرستان ها و بیان مشکلات و نقص ها به کار می روند و می توان آن را  از ارکان توسعه دانست اما برای محقق شدن این نوع توسعه، باید رسانه ها رویکرد استانی داشته باشند و  توجه به قومیت ها، اقوام، لهجه ها، معرفی قهرمانان و مخترعان را لحاظ کنند اما متاسفانه این موضوع در شبکه تهران چندان در نظر گرفته نمی شود و رویکرد این شبکه ملی است.

  برچسب ها :

  نظرات