آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25433
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  به خاطر بی‌عدالتی در انتخابی اردو را ترک کردیم/ می‌گویند در ۲۸ سالگی پیر شده‌ام!

  آوای شمال/ وی در ادامه افزود: به ما گفتند هر کسی باید در وزنی که حضور دارد با نفرات دوم و سوم مبارزه کند و در نهایت فرد برنده فیکس تیم ملی می‌شود، اما یک هفته بعد بدون اینکه انتخابی برگزار شود دو نفر از همان نفرات سوم را به عنوان کاراته‌کاهای حاضر در مسابقات […]

  آوای شمال/ وی در ادامه افزود: به ما گفتند هر کسی باید در وزنی که حضور دارد با نفرات دوم و سوم مبارزه کند و در نهایت فرد برنده فیکس تیم ملی می‌شود، اما یک هفته بعد بدون اینکه انتخابی برگزار شود دو نفر از همان نفرات سوم را به عنوان کاراته‌کاهای حاضر در مسابقات تیمی انتخاب و فیکس کردند و گفتند مابقی نفرات باید با هم مبارزه کنند و در نهایت دو نفر از ۶ نفر باقی در اردوها باقی بمانند.

  گنج‌زاده در ادامه عنوان کرد: روز گذشته(سه‌شنبه) با سرمربی تیم ملی جلسه‌ای داشتیم و گفتند نفرات را خودمان انتخاب می‌کنیم و کاراته‌کاهایی که در قهرمانی جهان در ترکیب تیم ملی حضور داشتند را باید حفظ کنیم و در کنار آنها یک و نهایت دو نفر را نگه داریم. حرف های آن ضد و نقیص بود دباغیان مدعی شد که ما هنوز برای نفرات انفرادی فضا داریم و هنوز تیم را فیکس نکرده‌ایم اما شهاب سلطانی مربی تیم ملی مدعی شد که ما انفرادی را فیکس کردیم و برای تیم تیمی داریم تلاش می‌کنیم.

  وی در ادامه عنوان کرد: من از قهرمانی کشور تا به آخرین انتخابی نزدیک به ۱۴ بازی انجام داده‌ام و برنده شده‌ام اما مسئولان فدراسیون مدعی هستند که من در ۲۸ سالگی پیر شده‌ام. سوال من از مسئولان و کادر فنی تیم ملی این است که من با این سن در اوج تفکر و سرعت هستم و چطور پیر شده‌ام که تمام حریفان خود را شکست داده‌ام.

  گنج‌زاده در پایان گفت: بدون انتخابی یک بازیکن را فیکس کرده‌اند و دوست ندارم نام او را مطرح کنم. من مانده‌ام که چطور وقتی مبارزه یک بازیکن را ند‌یده‌اند او را بدون انتخابی انتخاب کرده‌اند.

  برچسب ها :

  نظرات