آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2543
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۳۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ترجیح می‌دهیم برای حفظ آرامش اهانت ها را تحمل کنیم

  آوای شمال/ غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم سالروز شهادت شهید احمدی‌ روشن که در سالن جابربن حیان دانشگاه شریف برگزار شد در سخنانی گفت: فعالیت امثال شهید احمدی‌روشن به ایران اقتدار و عظمت می‌دهد اما آنان دوست دارند که کشور بزرگی مانند ایران همواره مانند زمان قاجار و […]

  آوای شمال/ غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم سالروز شهادت شهید احمدی‌ روشن که در سالن جابربن حیان دانشگاه شریف برگزار شد در سخنانی گفت: فعالیت امثال شهید احمدی‌روشن به ایران اقتدار و عظمت می‌دهد اما آنان دوست دارند که کشور بزرگی مانند ایران همواره مانند زمان قاجار و پهلوی در اختیار آنها باشد.
  وی افزود: هر دانشجویی که برای اقتدار ایران و استقلال کشور کار کند، می‌داند که استکبار دشمن ایران است.
  حداد عادل در پاسخ به این سؤال که آیا حصر سران فتنه مجازات حداقلی یا حداکثری است، گفت: حصر به نفع آنان و به نفع نظام است.
  رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اصلاح‌طلبانی که فعالیت هسته‌ای را روند اشتباهی دانسته‌اند، تصریح کرد: در پاسخ به شیرزاد سخن بنده این است که اگر شما معتقدید ما در هسته‌ای پیشرفت نکرده‌ایم، به آمریکا و اروپا بگویید که نگران نباشند و تحریم بر سر آن چیزی که اصلاً وجود ندارد، البته به عقیده شما، تحریم بی‌جایی است. پس چرا آمریکا و انگلیس اظهار نگرانی می‌کنند؟
  وی در همین زمینه تاکید کرد: اگر شیرزاد پاسخ دهد که این یک بهانه است به او می‌گوییم اگر هسته‌ای هم نباشد، هر چه باشد آنها بهانه می‌کنند. با دشمن بهانه‌جو راهی برای به نتیجه‌ رسیدن وجود ندارد.
  حداد عادل اظهار داشت: امروز اگر ما در هسته‌ای پیشرفت کرده‌ باشیم یا نکرده باشیم و یا تمام تأسیسات هسته‌ای خود را نیز ببندیم، آنها چیز دیگری را بهانه می‌کنند.
  نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا از سوی مقامات دولتی اظهار نظر مخالفی برای سخنان شیرزاد بیان نمی‌شود، تصریح کرد: ترجیح می‌دهیم در داخل کشور به فضای تشنج و بگو مگو دامن نزنیم. به طوریکه فکر می‌کنیم اگر به فضای تشنج دامن زده شود این به نفع دشمن است. سخن بنده این است که اگر عبارات و کلماتی گفته می‌شود که به منتقدان هسته‌ای اهانت می‌شود ما ترجیح می‌دهیم تحمل کنیم، در عین حال حرف منطقی بزنیم. همه منتقدان دلسوزانه بحث می‌کنند.
  وی در پاسخ به این سؤال که نمایندگان مجلس درخواستی را برای حضور منتقدان توافق ژنو در رسانه ملی داشته‌اند، نظر شما چیست، افزود: آنان تقاضایی دارند، بحث منطقی ایرادی ندارد و فعلاً در کشور یکی از وظایف، حفظ وحدت و آرامش است ولو اینکه حرفی بشنویم که دوست نداشته باشیم اما بهتر است واکنش نشان ندهیم.
  حداد عادل در پایان خاطر نشان کرد: باید فضای وحدت و آرامش در کشور باشد تا تیم مذاکره کننده دست بالاتری را در مذاکرات داشته باشد.

  برچسب ها :

  نظرات