آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ , Wednesday 23 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25399
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نیمی از هواداران رئال خواهان فروش رونالدو هستند

  آوای شمال/ سایت اینترنتی نشریه آس اسپانیا در یک نظرسنجی از کاربران خود خواسته است که نظر خود را درباره فروش کریستیانو رونالدو در صورت دریافت پیشنهادی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو اعلام کنند و این نظرسنجی نتیجه جالبی داشته است. ۴۹٫۹۶ درصد از ۱۵ هزار و ۷۲۵ نفری که در این نظرسنجی شرکت […]

  آوای شمال/ سایت اینترنتی نشریه آس اسپانیا در یک نظرسنجی از کاربران خود خواسته است که نظر خود را درباره فروش کریستیانو رونالدو در صورت دریافت پیشنهادی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو اعلام کنند و این نظرسنجی نتیجه جالبی داشته است.

  ۴۹٫۹۶ درصد از ۱۵ هزار و ۷۲۵ نفری که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند (۱۵ هزار و ۷۲۵ نفر) فکر می‌کنند که رئال‌مادرید باید رونالدو را بفروشد و مابقی خواهان ماندن او هستند.

  در یک نظرسنجی دیگر از سوی نشریه آس بیشتر کاربران اینترنتی گفته‌اند که رئال‌مادرید از محل فروش رونالدو حداقل باید رقمی که سال ۲۰۰۹ برای خرید این بازیکن پرتغالی از منچستریونایتد پرداخت کرد را زنده کند اما رقم ایده‌آل برای فروش برترین بازیکن جهان در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو است و ۳۸٫۶۱ درصد آنها گفته‌اند که از رخ دادن چنین اتفاقی خوشحال می‌شوند.

  ۳۲٫۵۴ درصد دیگر از کاربران شرکت‌کننده در این نظرسنجی باور دارند که فروش رونالدو باید رکورد گران‌ترین جابه‌جایی را در دنیای فوتبال بشکند و با رقمی بالاتر از ۱۵۰ میلیون یورو صورت بگیرد. در همین حال ۱۶٫۳۳ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته‌اند که به فروش رونالدو با رقمی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون یورو هم راضی هستند. در این میان تنها ۱۲٫۵۱ درصد از شرکت‌کنندگان گفته‌اند ارزش رونالدو کمتر از ۵۰ میلیون یورو است.

   

   

  برچسب ها :

  نظرات