آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25382
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کردنوری: دراین شرایط مربی داخلی بهتراست

  آوای شمال/ عباس کردنوری اظهار داشت: از این انتخاب خوشحال هستم. امیدوارم بتوانیم استقلال را در فصل آینده به تیمی که هواداران انتظار دارند تبدیل کنیم. من بعد از انقلاب سابقه مدیریت در باشگاه استقلال را دارم و با این تیم کاملا آشنا هستم. امیدوارم بتوانم تجربیاتم را در اختیار مسئولان قرار بدهم. عضو جدید […]

  آوای شمال/ عباس کردنوری اظهار داشت: از این انتخاب خوشحال هستم. امیدوارم بتوانیم استقلال را در فصل آینده به تیمی که هواداران انتظار دارند تبدیل کنیم. من بعد از انقلاب سابقه مدیریت در باشگاه استقلال را دارم و با این تیم کاملا آشنا هستم. امیدوارم بتوانم تجربیاتم را در اختیار مسئولان قرار بدهم.

  عضو جدید  هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که اولین جلسه هیات مدیره استقلال چه زمانی تشکیل خواهد شد بیان داشت: آنطور که به ما اعلام کردند این جلسه روز شنبه برگزار خواهد شد تا در خصوص آخرین شرایط استقلال به بحث و تبادل نظر بپردازیم. البته نمی توان پیش بینی کرد شنبه حتما این نشست برگزار می شود. شاید یکسری از اعضا نتوانند به دلیل مشکلات و گرفتاری هایی که دارند روز شنبه به جلسه بیایند ولی با تمام این بحث ها نشست هیات مدیره جدید در یکی از روزهای اول هفته آینده خواهد بود تا تکلیف مدیرعامل را روشن کنیم. مدیرعاملی که جای نفر پنجم در هیات مدیره را هم پر خواهد کرد.

  وی درباره موضوع انتخاب کاظم اولیایی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تصریح کرد: هنوز اسامی گزینه های مدیرعاملی را مشخص نکرده ایم که تایید کنیم چه کسی مدیرعامل خواهد شد.

  کردنوری در خصوص اینکه بالاخره تکلیف سرمربی استقلال چه خواهد شد خاطرنشان کرد: تا جایی که من اطلاع دارم تمام برنامه روی حضور علیرضا منصوریان در استقلال بسته شده بود اما با وضعیتی که برای منصوریان پیش آمد باید دنبال گزینه های دیگری باشیم.

  وی درباره اینکه آیا هیات مدیره استقلال روی پرویز مظلومی به اجماع رسیده است گفت:اجازه بدهید اول تکلیف مدیرعامل روشن شود.پس از آن نشس دیگری برای انتخاب سرمربی تیم خواهیم داشت که این انتخاب با حضور مدیرعامل جدید خواهد بود.هر چند الان هیچ اسمی برای سرمربیگری مطرح نیست اما همه پیشکسوتان استقلال که سابقه مربیگری در این تیم را دارند می توانند گزینه باشند.

  کردنوری در پایان درباره اینکه خودش نظرش روی گزینه داخلی است یا خارجی عنوان کرد: من به شخصه فکر می کنم گزینه داخلی در این مقطع می تواند به استقلال کمک کند ولی باید در اولین جلسه هیات مدیره در این خصوص تصمیم گیری کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات