آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25370
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس را بیشتر بشناسید

  آوای شمال/ درحالی بعد از ماه‌ها انتظار، اعضای جدید هیات مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سوی نصرالله سجادی انتخاب و معرفی شدند که این بار تغییر زیادی در چینش هیات مدیره پرسپولیس نسبت به دوره گذشته به چشم نمی‌خورد. سه عضو هیات مدیره پرسپولیس پیش از این هم عضو هیات مدیره این باشگاه بود‌ه‌اند […]

  آوای شمال/ درحالی بعد از ماه‌ها انتظار، اعضای جدید هیات مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سوی نصرالله سجادی انتخاب و معرفی شدند که این بار تغییر زیادی در چینش هیات مدیره پرسپولیس نسبت به دوره گذشته به چشم نمی‌خورد. سه عضو هیات مدیره پرسپولیس پیش از این هم عضو هیات مدیره این باشگاه بود‌ه‌اند و فقط حیسن عبدی و حمیدرضا گرشاسبی اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه را تشکیل می‌دهند.

  آنچه در ذیل می‌خوانید شرحی از سوابق اجرایی، ورزشی و مدیریتی اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس است:

  جعفر کاشانی

  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس دارای مدرک لیسانس ادبیات فارسی است. او در آغاز فوتبالش برای شاهین بازی می‌کرد و پس از انحلال این باشگاه در سال ۱۳۴۶، به باشگاه پرسپولیس رفت و تا زمان خداحافظی از فوتبال، در این باشگاه حضور داشت. جعفرکاشانی کارمند سیاسی وزارت امور خارجه و کاردار و سرکنسول ایران در کشورهای انگلستان، آلمان، سوریه و امارات بوده و سالهاست مدیر عامل باشگاه شاهین است. او در هیات مدیره قبلی باشگاه حضور داشت. کاشانی همچنین مدرس دانشگاه پرسپولیس است.

  علی اکبر طاهری

  طاهری از افراد نزدیک به وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود. او سابقه ورزشی زیادی ندارد اما در مدیریت سوابق خوبی در کارنامه داد. او در مقطعی مشاور امور اقتصادی وزیر ورزش و جوانان بود. طاهری پیش از این عضو هیات مدیره پرسپولیس بود و در مقطعی که سیاسی به زندان رفت، امور باشگاه را در اختیار گرفت و سعی داشت با مدیریت خود، حواشی و مشکلات باشگاه را به حداقل برساند.

  حمیدرضا گرشاسبی

  مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران، از پیشکسوتان کشتی محسوب می‌شود. او در مقطعی دبیر فدراسیون کشتی بود و بعد از آن مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خورستان شد. او که یکی از افراد تازه وارد به هیات مدیره محسوب می شود، مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان بوده است و اکنون مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران است.

  حسین عبدی

  پیشکسوت ۴۸ ساله باشگاه پرسپولیس که سال‌ها برای این تیم به میدان رفته است، دارای معتبرترین مدارک مربیگری اروپا است. او مدرک پرولایسنس خود را از کشور انگلستان دریافت کرده و مدتی هم با تیم های ملی ۱۶، ۱۷،۱۸ انگلستان همکاری داشته است. عبدی پیش از این در مقاطع مختلف به عنوان مربی در باشگاه پرسپولیس فعالیت داشته است. او در مقطعی کوتاه، سرمربی داماش گیلان بود.

  دکتر محمد زادمهر

  بازیکن سال‌های دور باشگاه پرسپولیس که پیش از این نیز عضو هیات مدیره این باشگاه بوده است، در سن ۲۵ سالگی و بعد از ۹ سال حضور در این باشگاه از فوتبال خداحافظی کرد. او در مقاطعی به طور همزمان در تیم جوانان و بزرگسالان باشگاه بازی می‌کرده، پس خداحافظی از فوتبال ادامه تحصیل داد و توانست مدرک دکترا خود را در رشته دندانپزشکی دریافت کند. زادمهر سابقه سرپرستی تیم های ملی جوانان، نوجوانان و همینطور بزرگسالان را در کارنامه دارد. او همچنین در مقطعی کوتاه، قائم مقام باشگاه پرسپولیس بود.

  برچسب ها :

  نظرات