آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ , Monday 3 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اعتراض نمایندگان به فشارها برای پرونده یک متهم جاسوسی/تصمیم به تذکر

  آوای شمال/ جیسون رضائیان خبرنگار واشنگتن پست دارای تابعیت ایرانی- آمریکایی است که به همراه ۲ نفر دیگر از مرداد سال گذشته با اتهام جاسوسی بازداشت و روانه زندان شد. به گزارش افکارنیوز،جلسه اول رسیدگی به اتهامات این متهم جاسوسی پنجم خرداد امسال در شعبه ۱۵ دادگاه عمومی و انقلاب تهران به ریاست قاضی ابوالقاسم […]

  آوای شمال/ جیسون رضائیان خبرنگار واشنگتن پست دارای تابعیت ایرانی- آمریکایی است که به همراه ۲ نفر دیگر از مرداد سال گذشته با اتهام جاسوسی بازداشت و روانه زندان شد.

  به گزارش افکارنیوز،جلسه اول رسیدگی به اتهامات این متهم جاسوسی پنجم خرداد امسال در شعبه ۱۵ دادگاه عمومی و انقلاب تهران به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی و با حضور مترجم و وکیل اش برگزار و به وی تفهیم اتهام شد. دوشنبه ۱۸ خرداد ۹۴ دومین جلسه برگزار شد که این جلسات غیر علنی بود. خبرنگار ما مطلع شد که اخیرا و در جریان رسیدگی قوه قضائیه به اتهامات این فرد و ۲ نفر از همراهانش برخی ذی نفوذان و صاحبان زر و زور فشارهایی به مسئولان قضایی وارد می کنند.

  این افراد در تلاش هستند تا در مسیر پرونده و نحوه درست رسیدگی به آن انحرافاتی ایجاد کنند و مانع رسیدگی به اتهامات این جاسوس شوند.

  فعالیت این صاحبان زر و زور و تلاشهای غیر قانونی آنها به اطلاع نمایندگان مجلس رسیده و نمایندگان تصمیم دارند ضمن حمایت از دسگاه قضایی به اینگونه تحرکات واکنش نشان دهند. خبرنگار ما مطلع شد که برخی از نمایندگان تذکری تحت عنوان چرایی فشار به قوه قضائیه برای اغماض در محاکمه این متهم به جاسوسی تهیه کردند. این تذکر قرار است سه شنبه ۲۶ خرداد در صحن مجلس قرائت شود.

  برچسب ها :

  نظرات