آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 12 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25121
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  صاحب پناه: نشستی درباره مدیرعاملی استقلال با وزیرنداشتم

  آوای شمال/ عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: فقط اگر صلاح بدانند به عنوان عضو هیات مدیره می توانم به کارم ادامه بدهم. کامران صاحب پناه درباره شایعه مدیرعاملی اش در استقلال اظهار داشت: بارها در چند روز اخیر این شایعه مطرح شده و من هم از آن ابراز بی اطلاعی کردم. نمی دانم پشت پرده […]

  آوای شمال/ عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: فقط اگر صلاح بدانند به عنوان عضو هیات مدیره می توانم به کارم ادامه بدهم.

  کامران صاحب پناه درباره شایعه مدیرعاملی اش در استقلال اظهار داشت: بارها در چند روز اخیر این شایعه مطرح شده و من هم از آن ابراز بی اطلاعی کردم. نمی دانم پشت پرده این ماجرا چیست چون هیچ صحبتی با من درباره مدیرعاملی استقلال نشده است و دائم هم نام من مطرح می شود.

  وی در خصوص اینکه گفته می شود در روزهای اخیر با مسئولان وزارت ورزش جلسه ای را برگزار کرده افزود: به هیچ عنوان در ۱۵ روز گذشته نه در باشگاه استقلال و نه در وزارت ورزش جلسه ای نداشته ام.

  عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که در صورت معرفی او به عنوان مدیرعامل چه واکنشی نشان خواهد داد تصریح کرد: اگر واقعا بدون اطلاع من قرار باشد خودم را به عنوان مدیرعامل معرفی کنم اصلا کار درستی نیست. در ضمن من به هیچ عنوان پست مدیرعاملی استقلال را قبول نخواهم کرد. فکر می کنم در شرایط فعلی این عنوان برای من مناسب نیست و فقط اگر صلاح بدانند به عنوان عضو هیات مدیره می توانم به کارم ادامه بدهم.

  وی همچنین اضافه کرد: اگر در چند روز آینده بدون اینکه حتی یک کلمه با من درباره مدیرعاملی استقلال صحبت کرده باشند مرا به عنوان مدیرعامل معرفی کنند قطعا این عنوان را قبول نمی کنم و تیر آقایان هم به سنگ خواهد خورد. اگر واقعا این قضیه جدی است بهتر است با خودم صحبت هایی صورت بگیرد.

  صاحب پناه در خصوص اینکه چرا در شرایطی که خیلی از افراد این روزها به دنبال مدیرعاملی استقلال هستند او این عنوان را قبول نمی کند گفت: حتما آنهایی که به دنبال این کار هستند توانایی اش را دارند و حس می کنند می توانند به استقلال کمک کنند اما من چنین حسی ندارم و تصمیم من هم قطعی است.

  برچسب ها :