آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25114
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کربکندی: بازیکنان تیم ملی تحت‌تأثیر شخصیت کی‌روش هستند

  آوای شمال/ رسول کربکندی در مورد جوان‌گرایی کی‌روش در تیم ملی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بعد از جام جهانی زمان زیادی برای جام ملت‌های آسیا نداشتیم به همین دلیل ایجاد جوان‌گرایی در تیم ملی چندان منطقی نبود. البته این موضوع تقریباً از همان جام ملت‌ها شروع شد و حالا بازیکنان جوان بیشتری […]

  آوای شمال/ رسول کربکندی در مورد جوان‌گرایی کی‌روش در تیم ملی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بعد از جام جهانی زمان زیادی برای جام ملت‌های آسیا نداشتیم به همین دلیل ایجاد جوان‌گرایی در تیم ملی چندان منطقی نبود. البته این موضوع تقریباً از همان جام ملت‌ها شروع شد و حالا بازیکنان جوان بیشتری به تیم ملی اضافه شده‌اند. امسال باشگاه‌ها جوان‌های خوبی را به فوتبال ایران معرفی کردند و کی‌روش هم نشان داد که این جوان‌ها را دیده است.

  وی در ادامه افزود: ما فقط یاد گرفته‌ایم که انتقاد کنیم. من نمی‌گویم کی‌روش ایرادی ندارد و البته کاری هم ندارم که بعضی‌ها او را محکوم به برخی مسائل می‌کنند. تیم ملی ما باید مربی بزرگ داشته باشد تا بازیکنان تحت تأثیر شخصیت او قرار بگیرند. کی‌روش این ویژگی را دارد و حالا هم نفرات جدیدی را دعوت کرده است که آنها می‌توانند در آینده نقش مهمی در موفقیت تیم ملی داشته باشند.

  دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال تأکید کرد: مطبوعات، کارشناسان و مردم باید به سرمربی تیم ملی فرصت بدهند. این جوان‌ها نیاز به زمان دارند. بازیکنان جوان لیگ خیال می‌کردند کسی آنها را نمی‌بیند اما در واقع آنها دیده شدند.

  کربکندی درمورد کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای در سطح آسیا که در تهران برگزار شد، گفت: بسیاری از مربیان ۱۰ روز در تهران این کلاس‌ها را پشت‌سر گذاشتند ولی این موضوع توسط رسانه‌های نوشتاری و تصویری چندان مورد بازتاب قرار نگرفت و فقط در مواردی محدود خبرهایی منتشر شد. این تأسف‌آور است که چنین اتفاقاتی بازتاب رسانه‌ای ندارد. حتی مسئولان فوتبال هم به این کلاس‌ها سر نزدند.

  وی در خاتمه تصریح کرد: ما دیگر عقده معروف شدن نداریم و کار از این حرف‌ها گذشته است که دنبال مطرح شدن خودمان باشیم. یک بازیکن استقلال یا پرسپولیس اگر قرار باشد یک استکان چای بخورد ۵۰ عکاس و خبرنگار آماده‌باش می‌شوند اما وقتی یک کلاس مربیگری برگزار می‌شود، هیچ بازتابی وجود ندارد. با این شرایط چگونه می‌خواهیم شاهد پیشرفت فوتبال باشیم؟!

  برچسب ها :

  نظرات