آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25093
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  صادقیان:از خدایم است تا در پرسپولیس بمانم

  آوای شمال/ صادقیان در مورد این موضوع و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد. بالاخره قرار است در پرسپولیس بمانی یا جدا شوی؟ اولویت اول من پرسپولیس است و اگر مرا بخواهند، از خدایم است تا بمانم. من، پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم و می‌خواهم سال گذشته را جبران کنم. خودم را از […]

  آوای شمال/ صادقیان در مورد این موضوع و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.

  بالاخره قرار است در پرسپولیس بمانی یا جدا شوی؟
  اولویت اول من پرسپولیس است و اگر مرا بخواهند، از خدایم است تا بمانم. من، پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم و می‌خواهم سال گذشته را جبران کنم. خودم را از لحاظ فنی ثابت کرده‌ام ولی متأسفانه در فصل گذشته حاشیه‌ها نگذاشت کارم را انجام دهم. توانایی فنی من را همه می‌دانند و می‌توانم کارهای سختی انجام دهم. اگر هم مرا نخواستند، برای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرده و به پیشنهادهای دیگر فکر می‌کنم.

  از چه تیم‌هایی پیشنهاد داری؟
  از چند تیم‌ لیگ‌برتری پیشنهاد دارم!

  اگر در ایران باشی و پرسپولیس تو را نخواهد، در همین تهران فوتبالت را ادامه می‌دهی یا به شهرستان می‌روی؟
  برای من فرقی ندارد، فقط مهم این است جایی باشم که بتوانم از لحاظ فوتبالی پیشرفت کنم.

  چقدر امیدوار هستی در پرسپولیس بمانی؟
  من که از لحاظ فوتبالی مشکلی ندارم و گفتم که اولویتم پرسپولیس است ‌ولی خبری از این باشگاه ندارم و چند بار هم که زنگ زدم، هیچ‌کس جوابم را نداد.

  ولی محمود خوردبین از صحبت‌های تو به شدت عصبانی شده بود و گفته بود که چند بار زنگ زده ولی تو جوابش را نداده‌ای؟
  خوردبین قسم بخورد که به من زنگ زده و جوابش را نداده‌ام. او پیشکسوت پرسپولیس است و من هیچ‌وقت به خودم اجازه نمی‌دهم که جوابش را ندهم.

  قبول داری اگر اتفاقات بازی با سایپا نبود، الان مشکل خاصی برای ماندن تو در پرسپولیس وجود نداشت؟
  به‌هر‌حال سال بدی برای من بود ولی حداقل خوشحالم که این اتفاقات در سن ۲۳سالگی برای من افتاد. تاوان خیلی چیزها را پس دادم ولی این مسائل برای من تجربه خوبی شد.

  در آن بازی واقعاً جواب باقری را داده بودی؟
  اصلاً این‌طور نیست و آقاکریم بزرگ من است. دقیقه ۹۰ به من گفتند بیا برو داخل زمین. بعد که آماده می‌شدم، گفتند جلوی نیمکت گرم کنم. دقیقه ۹۰ به من می‌گویند جلوی نیمکت گرم کن! من هم زیر لب گفتم خب می‌گذاشتید همان‌جا گرم کنم و این چه رفتاری‌ است. آقاکریم هم شنید و به من گفت ساکت شو و من هم چیزی نگفتم. همه ماجرا همین بود اما آن را این‌قدر کش دادند که این اتفاق افتاد. من برای آقاکریم و هواداران پرسپولیس احترام قائلم و هیچ‌وقت به این تیم و پیراهن و هواداران آن بی‌احترامی نمی‌کنم.

  انتظار داری برخی از پرسپولیسی‌ها یا پیشکسوتان برای ماندن تو در این تیم پیشقدم شوند؟
  من دوست ندارم به زور در پرسپولیس باشم و دوست ندارم کسی برای ماندنم در این تیم پیشقدم شود. اگر مرا خواستند، در خدمت‌شان خواهم بود، در غیر این صورت به تیم دیگری می‌روم.

  چقدر برای پرسپولیس منتظر می‌مانی؟
  تا پنج روز مانده به پایان فصل نقل و انتقالات منتظر می‌مانم!

  صادقیان به توصیه بزرگان گوش کرد
  از زمان اخراج پیام صادقیان از پرسپولیس تا به امروز افراد زیادی با این بازیکن تماس گرفته و توصیه‌هایی به او داشته‌اند. شاید جالب باشد بدانید آخرین توصیه به صادقیان را یکی از چهره‌های سرشناس فوتبال ایران داشته است. او به این بازیکن پیشنهاد داده با فرهاد چیذری یکی از بدنسازان مطرح کشورمان کار کند و به نظر می‌رسد صادقیان به این توصیه عمل کرده باشد.

  برچسب ها :

  نظرات