آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 25030
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قائم مقام باشگاه پدیده: از لیگ کناره‌گیری نمی‌کنیم/ بازیکنان سهام و واحد تجاری گرفتند

  آوای شمال/ مجتبی سرآسیایی اظهار کرد: از قراردادهای فصل گذشته تنها ۱۰ درصد باقی مانده است که در این بین حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد به صورت نقد پرداخت شد و تا سقف ۹۰ درصد نیز به صورت سهام و واحد تجاری جوابگوی بازیکنان بودیم که اتفاقا خودشان از این موضوع استقبال کردند. وی همچنین با […]

  آوای شمال/ مجتبی سرآسیایی اظهار کرد: از قراردادهای فصل گذشته تنها ۱۰ درصد باقی مانده است که در این بین حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد به صورت نقد پرداخت شد و تا سقف ۹۰ درصد نیز به صورت سهام و واحد تجاری جوابگوی بازیکنان بودیم که اتفاقا خودشان از این موضوع استقبال کردند.

  وی همچنین با اشاره به تسویه حساب با بازیکنان خارجی تیم، ادامه داد: با توجه به اینکه نمی‌شود با بازیکنان خارجی تهاتر کرد، هنوز با این بازیکنان تسویه ‌حساب نشده است.

  سرآسیایی تصریح کرد: از فصل گذشته و از محل تبلیغات محیطی مبلغی بیش از یک میلیارد تومان از سازمان لیگ و فدراسیون طلب داریم که در جلسات گذشته نیز با کفاشیان این موضوع را در میان گذاشتیم و قرار شده این مبلغ پرداخت و مشکلات حق پخش تلویزیونی حل شود و در این خصوص قولش را به ما داده‌اند.

  قائم مقام باشگاه پدیده خراسان در خصوص مذاکره با علیرضا مرزبان سرمربی فصل گذشته این تیم برای هدایت پدیده در فصل آینده نیز گفت: پس از بازگشت مرزبان از آلمان، جلسه‌کوتاهی با حضور تدین مدیرعامل باشگاه، برگزار کردیم و صحبت‌های اولیه صورت گرفت اما با توجه به اینکه سال گذشته با مشکلات زیادی در زمینه مالی درگیر بودیم، قرار است برای فصل پیش‌رو ابتدا بسترسازی کرده و سپس تصمیم بگیریم؛ درباره حل مشکلات باشگاه پهلوان مدیرعامل مجموعه پدیده نیز راهکارهایی دارد که در جلسه آینده روی آن بحث خواهیم کرد.

  وی با اشاره به اینکه تمرکز ما در باشگاه روی ثبات مدیریتی است، افزود: با توجه به همین موضوع قرار است با استفاده از نیروهای کارآمد، در مدت زمان طولانی مشکلات را حل کنیم و به همین دلیل تمایل زیادی به تغییر سرمربی پدیده خراسان نداریم.

  سرآسیایی خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم با مرزبان به توافق برسیم؛ مرزبان این شهر و مردم آن و نیز فوتبال مشهد را دوست داشته و اعتقاد دارد که انرژی خوبی از آن‌ها می‌گیرد اما قرار است ابتدا بستر کار برای حضور در رقابت‌های فصل آتی مشخص شده و سپس تصمیم نهایی گرفته شود.

  قائم مقام باشگاه پدیده خراسان در خصوص اینکه آیا احتمال کناره‌گیری از حضور در مسابقات وجود دارد، تاکید کرد: با وجود همه سختی‌ها و مشکلات مالی که البته در تمام کشور وجود دارد، فصل گذشته را با شرایط نسبتا خوب به پایان رساندیم اما با این وجود هیچ‌گاه مدیرعامل مجموعه یا مدیرعامل باشگاه پدیده حتی فکر کناره‌گیری از مسابقات را نکرده‌اند و حتی برنامه‌های ویژه‌ای برای فصل‌های آینده دارند.

  برچسب ها :

  نظرات