آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24832
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی
 •   

  شبکه فاضلاب فرودگاه شیراز امسال ساماندهی می شود

  آوای شمال/ محمد تقی تذروی، روز شنبه در جریان بازدید اعضای این کمیسیون از فرودگاه شیراز و پایگاه هوایی این شهر افزود: عملیات ساماندهی شبکه های فاضلاب این محدوده با هدف رفع بوی نامطبوع فاضلاب که موجب اعتراض مسافران فرودگاه و ساکنان منطقه پایگاه هوایی شده بود، با همکاری دستگاه های متولی آغاز شد. وی […]

  آوای شمال/ محمد تقی تذروی، روز شنبه در جریان بازدید اعضای این کمیسیون از فرودگاه شیراز و پایگاه هوایی این شهر افزود: عملیات ساماندهی شبکه های فاضلاب این محدوده با هدف رفع بوی نامطبوع فاضلاب که موجب اعتراض مسافران فرودگاه و ساکنان منطقه پایگاه هوایی شده بود، با همکاری دستگاه های متولی آغاز شد.

  وی ادامه داد: امیدواریم با عمل دستگاه های متولی به تعهدات و وظایف خود، شاهد رفع این مشکل در زمان پیش بینی شده باشیم.

  او اظهار کرد: از زمان آغاز عملیات ساماندهی فاضلاب این مناطق تاکنون، آب های سطحی محوطه پایگاه هوایی پس از جمع آوری به سمت کانال های مخصوص هدایت شده و فاضلاب فرودگاه شیراز و اداره کل هواشناسی فارس نیز به شبکه فاضلاب شهری متصل شده است.

  تذروی افزود: پیشتر، مسافران فرودگاه شیراز به محض ورود به فرودگاه با بوی نامطبوع و آزاردهنده فاضلاب مواجه می شدند که این در خور شان و جایگاه شهر شیراز نبود.

  رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاه ها در شورای اسلامی شهر شیراز گفت:از سوی دیگر، با توجه به سکونت بیش از ۲۰ هزار نفر از شهروندان شیرازی در این منطقه، رفع این مشکل که دارای اهمیت بسیاری بود در دستور کار این شورا قرار گرفت.

  این عضو شورای شهر شیراز ادامه داد:بوی نامطبوعی که هنوز در منطقه باقی مانده نیز ناشی از رودخانه مهدی آباد است که شهرداری شیراز پیگیر لایروبی این رودخانه از سوی شرکت آبفا شیراز است.

  برچسب ها :

  نظرات