آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24826
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > سیاسی
 •   

  فرماندار عباس آباد: انتخابات مجلس باید به بهترین شکل برگزار شود

  آوای شمال/ سیدامیر حسینی جو روز شنبه در آیین معارفه رییس جدید اداره بهزیستی عباس آباد گفت : دولت تدبیر و امید بر اساس شعار اعتدال و امید در نظام اسلامی شکل گرفته که همه مسوولان و دست اندرکاران امر وظیفه دارند برای عملیاتی کردن این شعار بکوشند. وی با گرامیداشت بیست و چهارم خرداد […]

  آوای شمال/ سیدامیر حسینی جو روز شنبه در آیین معارفه رییس جدید اداره بهزیستی عباس آباد گفت : دولت تدبیر و امید بر اساس شعار اعتدال و امید در نظام اسلامی شکل گرفته که همه مسوولان و دست اندرکاران امر وظیفه دارند برای عملیاتی کردن این شعار بکوشند.

  وی با گرامیداشت بیست و چهارم خرداد سالروز انتخاباتی که به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید انجامید ، افزود : این روز را باید به همه ملت ایران اسلامی تبریک گفت که با حضور گسترده و مشارکت خودجوش در آن بار دیگر برگ زرینی به افتخارات نظام اسلامی افزودند.

  حسینی جو یکی از سیاست های دولت یازدهم را تلاش برای تحقق شعار اعتدال در جامعه دانست و گفت : مشارکت همه مردم در روز بیست و چهارم خرداد سال ۹۲ سالروز انتخابات ریاست جمهوری جزو نکات کلیدی بوده که ملت آزاده ایران اسلامی بر اساس این شعار پای صندوق های رای رفت و به نامزد اعتدال رای اعتماد داد.

  فرماندارعباس آباد افزود : مهم ترین مساله ای که باید در شرایط کنونی به آن توجه کرد تحقق شعار سال رهبری است چرا که رمز تمامی موفقیت ها در حوزه کاری و ارایه خدمات مطلوب به مردم در سایه همدلی ، همزبانی ، اعتدال و هم افزایی دولت و ملت است.

  حجت الاسلام سید جعفر رضایی امام جمعه عباس آباد نیز در این مراسم گفت: اکنون اخلاق مداری یکی از ویژگی های بارز در حوزه مدیریتی است که در روایات اسلامی نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

  وی افزود : نباید به امکانات موجود در ارایه خدمات به مددجویان و معلولان در این شهرستان قانع بود بلکه باید تلاش کنیم کارهای فرهنگی و خدماتی را به بهترین شکل ممکن در جهت ارایه خدمات مطلوب به این قشر از جامعه، تقویت کنیم و در راستای توانمند سازی معلولان بکوشیم.

  صادق درویش ، رییس جدید اداره بهزیستی عباس آباد نیز صداقت، شفافیت ، وفاق و همدلی و دوری از حاشیه سازی را رمز موفقیت یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: موثرترین راه پیشگیری از پدیده اعتیاد در شهرستان ارتباط با خانواده ها و اعتماد سازی گروه های هدف با همکاری مسوولان نهادهای ذیربط است.

  وی، اعمال مدیریت جهادی ، فعالیت های تحلیلی ، تحقیقی ، مطالعات دقیق ، تشکیل کمیته های بهزیستی در روستاها با همکاری کارشناسان متخصصان و صاحب نظران را به عنوان محوری ترین برنامه های کاری خود در جهت شناسایی عوامل بروز آسیب های اجتماعی در این شهرستان برشمرد.

  درپایان این مراسم از خدمات پنج ساله بهرام شریفی رییس سابق بهزیستی شهرستان تجلیل شد.

  شهرستان عباس آباد درغرب مازندران واقع است.

  برچسب ها :

  نظرات