آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24814
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > فرهنگی
 •   

  سرانه درمانی ایثارگران در دستگاه ها به بنیاد شهید اختصاص یابد

  آوای شمال/ عادل علیپور روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: در صورتی که سرانه درمان ایثارگران اختصاص یافته به دستگاه ها به خود بنیاد شهید منتقل شود، ایثارگران می توانند به صورت مستقیم از این خدمات در این اداره کل بهره مند شوند. وی […]

  آوای شمال/ عادل علیپور روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: در صورتی که سرانه درمان ایثارگران اختصاص یافته به دستگاه ها به خود بنیاد شهید منتقل شود، ایثارگران می توانند به صورت مستقیم از این خدمات در این اداره کل بهره مند شوند.

  وی یادآورشد: این انتقال می تواند در کاهش نگرانی و دغدغه ایثارگران و خانواده شهدا در این بخش موثر باشد.

  علیپور تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران در ۲۲ اسفند سال ۵۸ را یکی از ابتکارات امام خمینی(ره) عنوان و اظهار کرد: پس از تشکیل این نهاد، اهمیت آن به صورت روز افزون خود را نشان داد و هم اکنون می توان به عمق درک و آینده نگری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی پی برد.

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری زنجان گفت: رسالت فرهنگی این سازمان امروز به سرمشقی برای دیگر کشورهای اسلامی تبدیل شده است.

  وی به توطئه تکفیری ها با حمایت کشورهای استکباری اشاره و خاطر نشان کرد: امروز ایستادگی مردم کشورهای گرفتار در این فتنه ها، الگویی از شهادت و ایثار ملت ایران است.

  مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در این برنامه گفت: نباید نگاه کرد که در کجا خدمت می کنیم، بلکه باید دید که به چه کسانی خدمت می کنیم.

  علی کاظمی مخاطب اصلی بنیاد شهید را ایثارگران و خانواده شهدا برشمرد و ارتقای خدمات کنونی را یکی از اهداف خود در این بنیاد عنوان کرد.

  وی به ارایه ۳۰۰ خدمت در بنیاد شهید اشاره کرد و خدمت بی منت به خانواده شهدا را فرهنگ مورد توجه این بنیاد برشمرد.

  مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در این مراسم گفت: زمانی که امام این بنیاد را بنا نهاد، هیچ شخصی متوجه اهمیت و میزان تاثیر آن در آینده کشور نبود.

  علی نیک بخش اظهار کرد: تبدیل شدن جمهوری اسلامی ایران به ام القرای جهان اسلام و یکی از قطب های جهان سیاست مرهون خون پاک شهدا و ایثارگری آنان است.

  برچسب ها :

  نظرات