آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24802
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > فرهنگی
 •   

  رئیس فدراسیون بیماران خاص:هدف ما حضور قدرتمند در رقابت های جهانی آرژانتین است

  آوای شمال/ فاطمه هاشمی با بیان اینکه تا دو ماه آینده تیم باید در رقابت های جهانی شرکت کند، ادامه داد: روند برنامه های ما طی دو ماه آینده شرایط و تمرکز برای ارایه عملکردی قدرتمندانه در این رقابت ها است. وی افزود: این مسابقه ها از یک تا هشتم شهریورماه در رشته های تنیس […]

  آوای شمال/ فاطمه هاشمی با بیان اینکه تا دو ماه آینده تیم باید در رقابت های جهانی شرکت کند، ادامه داد: روند برنامه های ما طی دو ماه آینده شرایط و تمرکز برای ارایه عملکردی قدرتمندانه در این رقابت ها است.

  وی افزود: این مسابقه ها از یک تا هشتم شهریورماه در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون، دوومیدانی، بولینگ، شنا برگزار می شود و ایران با زنان ومردان ورزشکار در این رشته ها شرکت خواهد کرد.

  هاشمی یکی از مهم ترین برنامه های فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا را ترویج وتوسعه ورزش همگانی و برگزاری سمینارهای آموزشی در زمینه اجرای پروتکل های آموزشی ودرمانی دانست و گفت: در سال ۹۴ قصد داریم جایگاه خود را در بین سایر ورزش ها تثبیت کنیم و در کنار ورزش همگانی از ورزش قهرمانی نیز باز نمانیم .

  نخستین سمینار و کارگاه آموزشی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا طی روزهای پنجشنبه وجمعه (۲۱ و ۲۲ خرداد ماه ) با حضور فاطمه هاشمی رئیس فدراسیون، طاهره طاهریان، لیلا محمدیان و مسعود اشرف به ترتیب قائم مقام ، نایب رئیس بانوان و دبیر فدراسیون در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

  مسعود اشرفی دبیرفدراسیون نیزدرحاشیه این همایش در گفت و گو با خبرنگار ایرناگفت: با توجه به اینکه طی ۱۲ سال گذشته این فدراسیون شاهد تغییرات زیادی بوده است، بنابراین در جریان این سمینار دو روزه ، حدود شش کارگاه آموزشی در جهت توجیه مسئولان هیات های استانی برگزار شد.

  به گفته وی ۵۳ مسئول هیات های استانی از ۲۸ استان کشور در این کارگاه های آموزشی شرکت کردند و ارایه تاریخچه از فعالیت فدراسیون جهانی پیوند اعضا و ورزش های خاص ، آموزش وب سایت فدراسیون ، تشریح وظایف معاونت بانوان هیات ها، بحث های آئین نامه ای ، کمیته های پزشکی وطب ورزشی ومباحث فنی موضوعاتی بود که درکارگاه های شش گانه این سمینار دو روزه بود که در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

  وی همچینن در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در خصوص حضور کاروان ورزشی ایران در رقابت های جهانی بیماران خاص و پیوند اعضا گفت: این بیستمین دوره این رقابت ها است که اوایل شهریورماه امسال به میزبانی کشور آرژانتین برگزار خواهد شد و ایران با کاروانی ۷۰ نفره متشکل از ورزشکاران و کادر فنی و تدارکات در این رقابت ها حاضر خواهد شد.

  دبیر فدراسیون اضافه کرد: ایران در پنج رشته دوومیدانی، شنا ، بولینگ ، بدمینتون و تنیس روی میزدر این رقابت ها شرکت خواهد کرد که البته زنان جز در رشته شنا همچون مردان در سایر رشته ها حضور خواهند یافت.

  به گفته اشرفی ، گروه هدف برای فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا تلاسمی ها ، دیالیزی ها ، هموفیلی ها ، دیابتی ها و پیوند اعضا هستند .

  برچسب ها :

  نظرات