آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24790
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > فرهنگی
 •   

  مدیرکل بهزیستی: آذربایجان شرقی از نظر تکدی گری استان سبز است

  آوای شمال/ محسن ارشدزاده روز شنبه در گردهمایی معاونان امور اجتماعی بهزیستی کشور در تبریز با اشاره به موقعیت آذربایجان شرقی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی اظهار کرد: این استان با کشورهای خارجی هم مرز است که این وضعیت معایب و محاسنی دارد و گسترش توریسم درمانی در استان از جمله محاسن و […]

  آوای شمال/ محسن ارشدزاده روز شنبه در گردهمایی معاونان امور اجتماعی بهزیستی کشور در تبریز با اشاره به موقعیت آذربایجان شرقی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی اظهار کرد: این استان با کشورهای خارجی هم مرز است که این وضعیت معایب و محاسنی دارد و گسترش توریسم درمانی در استان از جمله محاسن و تهدیدات اجتماعی نیز از جمله معایب آن می باشد .

  وی با اشاره به ۴۶ هزار کودک تحت پوشش بهزیستی استان، گفت: اورژانس اجتماعی به غیر از تبریز در چهار شهر آذربایجان شرقی نیز فعال بوده و از نظر کودکان خیابانی رتبه آخر را داریم .

  ارشد زاده یکی از شایع ترین آسیب های اجتماعی را طلاق، اعتیاد، خودکشی و سرقت دانست و افزود: بیشترین آسیب های اجتماعی مربوط به طلاق و اعتیاد است و در اختلال دو جنسیتی در رتبه پنجم قرار داریم .

  وی همچنین با اشاره به پروژه های در دست اجرای این سازمان گفت: هفت پروژه توانبخشی توسط خیران با اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریال در دست ساخت است که دو طرح تا هفته دولت و بقیه نیز تا پایان سال ۹۵ به اتمام می رسد .

  مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از فعالیت ۹۷۶ مهد کودک در استان خبر داد و گفت: اعتبار بهزیستی استان مبتنی بر اعتماد مردمی است و تعداد مراکز و موسسات غیردولتی استان در مجموع یکهزار و ۴۵۰موسسه می باشد .

  کارگاه دو روزه آموزشی و تخصصی معاونان امور اجتماعی بهزیستی کشور با هدف بررسی آسیب های اجتماعی، طبقه بندی خدمات حمایتی و امور مهد کودک ها امروز در تبریز آغاز به کار کرد.

  برچسب ها :

  نظرات