آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24787
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > فرهنگی
 •   

  ثبت نام هشتمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو

  آوای شمال/ هشتمین جشنواره نانو در روزهای ۱۳ تا ۱۶ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. جشنواره فناوری نانو که به صورت سالیانه توسط ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می شود، بزرگترین و معتبرترین ‏نمایشگاه داخلی در حوزه ی فناوری نانو و دومین نمایشگاه فناوری نانوی آسیا به شمار […]

  آوای شمال/ هشتمین جشنواره نانو در روزهای ۱۳ تا ۱۶ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

  جشنواره فناوری نانو که به صورت سالیانه توسط ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می شود، بزرگترین و معتبرترین ‏نمایشگاه داخلی در حوزه ی فناوری نانو و دومین نمایشگاه فناوری نانوی آسیا به شمار می رود.

  از جمله اهداف برگزاری این جشنواره می توان به شناخت پتانسیل های تحقیقاتی و صنعتی، تقویت همکاری بین صنعت و دانشگاه، نفوذ فناوری های توسعه یافته نانو در صنایع موجود، زمینه سازی برای حضور شرکت های نانو در بازارهای بین المللی، ارتقای دانش عمومی در حوزه فناوری نانو و تقدیر از برترین های فناوری نانو اشاره داشت.

  در هشتمین جشنواره فناوری نانو نیز، نهادهای فعال در قالب، نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن های دانشگاهی و شرکت های آموزشی، مراکزعلمی شامل آزمایشگاه ها، دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، پارک ها و مرکز رشد و شرکت های صنعتی در ۱۲ بخش (Pavilion) سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت های مشاوره ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین الملل حضور خواهند داشت.

  غرفه طرح های نوآورانه نیز برای سومین سال در این نمایشگاه برگزار و طرح های برگزیده نمونه اولیه محصولات و تجهیزات خود را با هدف جذب سرمایه گذار ارائه می کند.

  شرکت ها، نهادها و مؤسسات علاقمند به حضور در ‏هشتمین جشنواره نانو ‎می توانند با مراجعه به ‏پایگاه اینترنتی جشنواره ‏ نسبت به ثبت نام اولیه و تکمیل اطلاعات در کارتابل خود اقدام کنند. 

  برچسب ها :

  نظرات