آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24784
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  دوره آموزشی باغبانی نوین درجهان درمرکزآموزش امام خمینی کرج برگزارشد

  آوای شمال/ رییس مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) کرج در حاشیه این دوره به خبرنگار ایرنا، گفت: در این دوره آموزشی ۷۰ نفر از بهره برداران و کشاورزان پیشرو، کارشناسان کشاورزی استان های گلستان، مازندران، قزوین،اصفهان وگیلان شرکت داشتند. عبدالله مخبر دزفولی افزود: در این دوره به نکاتی در خصوص پایه های درختان میوه، ارقام […]

  آوای شمال/ رییس مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) کرج در حاشیه این دوره به خبرنگار ایرنا، گفت: در این دوره آموزشی ۷۰ نفر از بهره برداران و کشاورزان پیشرو، کارشناسان کشاورزی استان های گلستان، مازندران، قزوین،اصفهان وگیلان شرکت داشتند.

  عبدالله مخبر دزفولی افزود: در این دوره به نکاتی در خصوص پایه های درختان میوه، ارقام جدید میوه در دنیا و روش های نوین آبیاری و تغذیه درختان میوه مطرح شد.

  وی اظهار داشت: به منظور تامین اهداف جهاد کشاورزی و هم جهت با رویکردهای سازمان تحقیقات، آموزش وترویج کشاورزی مبنی بر تقویت و توسعه آموزش بهره برداران با استفاده از تجربه دنیا و سایر دانشگاه هایی که در حوزه های مختلف کشاورزی فعالیت کردن دوره ای را تحت عنوان مباحث نوین باغبانی در جهان با استفاده از اساتید و صاحب نظران و دانشمندان علوم باغبانی برگزار شد.

  مخبرذرفولی گفت: بهره برداران و کشاورزان باغبانی با روش های نوین و از همه مهمتر شیوه های آبیاری که واقعا تاثیربسزایی در صرفه جویی مصرف آب داشت آشنا شدند.

  وی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را آشنایی با آخرین یافته های علمی جدید علم باغبانی در جهان، ارتقاء سطح علمی تولید محصولات باغبانی عنوان کرد.

  دوره آموزشی باغبانی نوین درجهان به مدت یک روز در مرکزآموزش عالی امام خمینی (ره) کرج مستقر در مشکین دشت شهرستان فردیس برگزار شد.

  برچسب ها :

  نظرات