آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24763
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  انگلیس روادید نداد، فوتبالی ها به مسابقات نرسیدند

  آوای شمال/ هادی رضایی سرپرست این تیم با اعلام این خبر افزود: متاسفانه بدلیل همکاری نکردن سفارت انگلیس در آنکارا و صادرنشدن روادید کاروان ایران تا این لحظه، این اعزام لغو شد و تیم ملی از حضور در این رقابت ها بازماند. وی گفت: حدود ۴۵ روز پیش کاروان ایران برای انجام مقدمات اخذ روادید […]

  آوای شمال/ هادی رضایی سرپرست این تیم با اعلام این خبر افزود: متاسفانه بدلیل همکاری نکردن سفارت انگلیس در آنکارا و صادرنشدن روادید کاروان ایران تا این لحظه، این اعزام لغو شد و تیم ملی از حضور در این رقابت ها بازماند.

  وی گفت: حدود ۴۵ روز پیش کاروان ایران برای انجام مقدمات اخذ روادید به کشور ترکیه سفر کرد و با حضور در سفارت انگلستان در آنکارا، تمامی اقدامات لازم صورت گرفت. به صورت معمول پاسخ صدور یا عدم صدور روادید بین۱۰تا ۱۲ روز از سوی سفارت اعلام می شود و امور بین الملل فدراسیون نیز پس از ۱۵ روز پیگیر این امر از سفارت شد که متاسفانه تا این لحظه هیچ پاسخ مثبت یا منفی در خصوص صدور ویزا دریافت نشده است.

  سرپرست کاروان ایران خاطرنشان کرد: این مساله بارها از طریق امور بین الملل فدراسیون پیگیری و مکاتبات زیادی انجام شد که متاسفانه نتیجه ای در برنداشت.همچنین این مساله به اطلاع سازمان برگزاری مسابقات و فدراسیون جهانی نیز رسیده است که پیگیری های آنها نیز تا کنون نتیجه بخش نبوده است.

  وی گفت: کشوری که میزبانی یک رویداد ورزشی را بر عهده می گیرد، در درجه اول به سازمان جهانی درخصوص صدورروادید تعهد می دهد که متاسفانه این اقدام از سوی انگلستان رعایت نشد.

  رضایی درپایان تصریح کرد: اعتراض ایران در این خصوص به کمیته بین الملی پارالمپیک ارائه شده و امیدواریم حق ورزشکاران ایرانی نادیده گرفته نشود.

  برچسب ها :

  نظرات