آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24740
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  آسیب ‌دیدگی بیش از ۴ هزار تن در حوادث هفته گذشته/انتقال ۳۴۳ آسیب‌دیده به مراکز درمانی

  آوای شمال/ حسین درویشی سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به این که ۳۵۰ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای و ۴۱ مورد شهری بوده است. اظهار کرد: علاوه بر۲۶ مورد از مجموع حوادث هفته گذشته مربوط به کوهستان، ۲۴ مورد آتش‌سوزی جنگل و مرتع، ۱۳ مورد ساحلی و دریایی ، ۶ […]

  آوای شمال/ حسین درویشی سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به این که ۳۵۰ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای و ۴۱ مورد شهری بوده است.

  اظهار کرد: علاوه بر۲۶ مورد از مجموع حوادث هفته گذشته مربوط به کوهستان، ۲۴ مورد آتش‌سوزی جنگل و مرتع، ۱۳ مورد ساحلی و دریایی ، ۶ مورد صنعتی و کارگاهی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.
  وی با اشاره به این که در هفته گذشته ۴ ‌هزار و ۲۹۴ تن حادثه دیده‌اند، افزود: از این میان ۲ هزار و ۱۶ تن در توفان، یک‌هزار و ۲۰۹  تن در حوادث جاده‌ای، ۵۶ تن در حوادث شهری، ۳۸ تن در کوهستان، ۲۱ تن در سیل و آب‌گرفتگی، ۲۰ تن در حوادث دریایی و ساحلی و مابقی در سایر موارد حادثه دیده‌اند.
  سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به آسیب‌دیدگی ۴ هزار و ۲۱۷  تن در حوادث هفته گذشته، تصریح کرد: از این میان ۲ هزار و ۱۶ تن در توفان، یک‌هزار و ۱۵۱  تن در حوادث جاده‌ای، ۵۶ تن در حوادث شهری، ۳۴ تن در کوهستان، ۲۱ تن در سیل و آب‌گرفتگی، ۱۳ تن در ریزش آوار،۱۲ تن در حوادث صنعتی و کارگاهی، ۱۰ تن حوادث دریایی و ساحلی و مابقی در سایر حوادث آسیب دیدند.
  وی درپایان به اسکان اضطراری ۱۹۵ تن در حوادث هفته گذشته اشاره کرد و گفت: در مجموع این حوادث ۴۹۷ تن نجات یافتند که ۳۴۳ تن به مراکز درمانی منتقل و ۱۵۴ تن سرپایی درمان شدند.

  برچسب ها :

  نظرات