آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24712
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نژادفلاح:نیاز باشد از استقلال هم بازیکن می‌گیریم

  آوای شمال/ محمدحسین نژادفلاح درباره جلساتی که با بازیکنان پرسپولیس برگزار کرده و اینکه توافقی صورت گرفته یا نه،‌گفت: با هیچکدام از بازیکنان اختلاف نظر نداریم و مشکلی برای باقی ماندن آنها در تیم وجود ندارد و باید بگویم توافق ما دوسویه است. وی درباره اینکه کریم باقری و چلنگر گفته‌اند برانکو لیستی نداده پس […]

  آوای شمال/ محمدحسین نژادفلاح درباره جلساتی که با بازیکنان پرسپولیس برگزار کرده و اینکه توافقی صورت گرفته یا نه،‌گفت: با هیچکدام از بازیکنان اختلاف نظر نداریم و مشکلی برای باقی ماندن آنها در تیم وجود ندارد و باید بگویم توافق ما دوسویه است.

  وی درباره اینکه کریم باقری و چلنگر گفته‌اند برانکو لیستی نداده پس بازیکنان جدید با چه تفکری جذب این تیم می‌شوند ادامه داد:‌ چلنگر چنین حرفی نزده و باید بگویم که در این چند ماه با تفکرات برانکو آشنا هستیم و می‌دانیم او چه نگاهی به بازیکنان دارد و ما به تفکر او باید می‌رسیدیم که رسیدیم و لیستی که به آن عمل می‌کنیم دلخواه برانکوست و بازیکنانی گرفتیم که وقتی او به ایران برگردد به آنها اعتراض نمی‌‌کند.

  نژادفلاح درباره اینکه گفته می‌شود او بر اساس تفکرات یک مربی دیگر برای پرسپولیس بازیکن جذب می‌کند،‌ گفت: این مسئله را تکذیب می‌کنم و من بر اساس تفکرات برانکو از بازیکنان دعوت می‌کنم و تک تک این بازیکنان مد نظر برانکو هستند.

  وی درباره وضعیت بازیکنان خارجی پرسپولیس اظهار داشت: قبلاً هم گفته‌ام که بنا ندارم درباره لیست خروجی و ورودی تیم صحبت کنم اما خود بازیکنان تصمیم می‌گیرند که در پرسپولیس بمانند یا نه،‌ اما من لیست خروجی را اعلام نمی‌کنم.

  نژادفلاح درباره وضعیت اومانیا و تادو که با پرسپولیس یک سال دیگر قرارداد دارند هم افزود: در همان راستا که گفتم در خصوص لیست خروجی حرف نمی‌زنم باید بگویم که درباره این دو نفر هم حرف نمی‌زنم چرا که اگر بخواهم درباره این دو بازیکن صحبت کنم باید در خصوص همه حرف بزنم.

  وی در پاسخ به این سؤال که وضعیت مهدی طارمی به کجا رسید، افزود: طارمی حتماً در پرسپولیس می‌ماند و ما به او اجازه نمی‌دهیم که از تیم جدا شود.

  قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص کُری بین دو مدیر باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در گذشته در فصل نقل و انتقالات و اینکه آیا در فصل نقل و انتقالات امسال هم این کری‌خوانی‌ها وجود دارد یا نه،‌ گفت: زیبایی‌های فوتبال به همین کری‌خوانی‌هاست و کری‌های بین پرسپولیس و استقلال هم همینطور است.

  وی درباره اینکه آیا قصد جذب یعقوب کریمی و میلاد فخر‌الدینی را دارد یا نه،‌ گفت: هر بازیکنی که فکر کنیم مورد نیاز تیم است جذب می‌کنیم و اینکه از چه تیمی باشد فرق نمی‌کند و حتی اگر نیاز باشد از استقلال هم بازیکن می‌گیریم.

  نژادفلاح درباره آخرین وضعیت پیام صادقیان هم اظهار داشت: موضع ما در مورد این بازیکن موضع جدیدی نیست،‌چرا که برانکو از قبل از رفتنش موضع منفی نسبت به بازگشت صادقیان داشت و اخیراً که با او صحبت کردم درباره این بازیکن از وی سؤال نکردم.

  وی درباره نقل قول منتشر شده از امیر عابدینی در صفحه اینستاگرام منتسب به وی که در آن عنوان شده با پول به پرسپولیس می‌آید اظهار داشت: خوشحال می‌شوم که هرکسی که می‌تواند مشکلات را حل کند به پرسپولیس بیاید و مهم نیست که این فرد چه کسی باشد چرا که هدف همه ما خوشحال کردن هواداران است.

  نژادفلاح درباره اضافه شدن یک مربی دیگر به کادر فنی پرسپولیس تصریح کرد: از قبل قرار بود یک نفر دیگر به عنوان دستیار به کادر فنی اضافه شود و ما در این رابطه گزینه‌هایی به برانکو پیشنهاد کردیم که او نپذیرفت اما الآن منتظر هستیم تا برانکو به پرسپولیس بیاید و نظر او را جویا شویم.

  قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص پلمپ باشگاه استقلال اظهار داشت: من هم این موضوع را شنیدم به هر حال مشکلاتی وجود دارد اما پس از آن خبر رفع پلمپ را هم به گوشم رسید.

  نژادفلاح در مورد اینکه کریم باقری از اینکه لیست بازیکنان داده نشده و مشورتی صورت نگرفته ناراحت است، اظهار داشت: کریم بزرگ ماست. ما سال گذشته از او خواهش کردیم در تیم حاضر شود و او این مسئولیت را قبول کرد اما کانال ارتباطی من با برانکو از طریق کریم باقری نبوده و من خودم در تماس با سرمربی بوده‌ام چه هم اکنون و چه زمانی که در ابتدا قرار بود به پرسپولیس بیاید.

  وی ادامه داد: در خصوص پول آوری هم باید بگویم که وظیفه من این نیست یعنی وزارت ورزش تا کنون این وظیفه را به من محول نکرده است و قرار است خود آنها اسپانسر را انتخاب کنند. ابتدا باید این وظیفه به من محول شود تا پس از آن ببینم حذف اسپانسر در توانم هست یا خیر، هرچند که اسپانسرهایی را مورد مطالعه قرار دادم و امکان جذب آنها وجود داشته است اما ابتدا باید این وظیفه مشخص شود، ضمن احترامی که به کریم باقری قائلم باید بگویم که با توجه به اتفاقاتی که در خصوص واگذاری باشگاه رخ داده جذب اسپانسر برعهده وزارت ورزش است.

  نژادفلاح در مورد اینکه بانک آینده برای هواداران کارتی را در نظر گرفته که ۱۰هزار تومان هم در آن وجود دارد، گفت: بهتر است این مسئله را از معاونت اقتصادی بپرسید.

  برچسب ها :

  نظرات