آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24687
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  چه کسی محبوبیت حجازی را مصادره کرد؟

  آوای شمال/ قربانی در مورد صحبتهای منصوریان، به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: من باید حرفهای علی آقا را تصحیح کنم. آن روز علاوه بر علی آقا و من و منتظری و طالب لو، امیرحسین صادقی ونوازی هم همراه ما بودند. بعد از باخت مقابل پیکان بود که زمزمه های برکناری آقای حجازی شنیده می شد. […]

  آوای شمال/ قربانی در مورد صحبتهای منصوریان، به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: من باید حرفهای علی آقا را تصحیح کنم. آن روز علاوه بر علی آقا و من و منتظری و طالب لو، امیرحسین صادقی ونوازی هم همراه ما بودند. بعد از باخت مقابل پیکان بود که زمزمه های برکناری آقای حجازی شنیده می شد. قرار شد ما برویم باشگاه با آقای فتح الله زاده در این مورد صحبت کنیم تا فرصت بیشتری به آقای حجازی داده شود که یادم می آید بعد از آن هم ما سه بازی پیاپی را بردیم.

  بازیکنان با جان و دل برای حجازی بازی می کردند

  من نمی دانم که چرا آقای منصوریان این خاطرات را مجددا مطرح کرده است ولی آنچه که می دانم اینکه علی آقا الکی حرفی نمی زند حتما پشتش فکری وجود دارد. این داستانی که علی آقا تعریف کرده برای ۷،۸ سال پیش است. به هر حال ناصرخان شخصیت محبوبی بود و یک آدم عادی نبود. بازیکنان هم برای او با جان و دل بازی می کردند، ولی نمی دانم در آن مقطع چه اتفاقی افتاده بود که تیم نتیجه نمی گرفت.ما خودمان می دانستیم که اگر باشگاه عجولانه تصمیم نگیرد ما می توانیم نتیجه بگیریم. همان اتفاق هم افتاد و استقلال در سه دیدار بعدی اش برنده شد. در آخر هم باشگاه کار خودش را کرد و ناصرخان تغییر کرد.

  از صحبت منصوریان اطلاعی ندارم

  در ان زمان آقای منصوریان کاپیتان تیم بود و اتفاقا کاپیتان مقتدری هم بود. من نمی دانم منظورش از اینکه عنوان کرده او نگذاشته بود قلعه نویی به استقلال بیاید چه بود. اما او بیشتر با باشگاه در ارتباط بود و بخاطر همین هم من از این موضوع اطلاعی ندارم.

  من اصلا این حرف را که می گویند مکتب حجازی یا قلعه نویی را قبول ندارم. مکتب یعنی چه؟ نمی دانم این صحبتها را چه کسانی مطرح می کنند؟ آدمها شخصیت درونی دارند. یک عده خودشان هستند و به اصطلاح درون و بیرونشان یکی است و یک عده هم عوام فریبی می کنند و خودشان را طور دیگری به مردم نشان می دهند. من هم با اقای قلعه نویی کار کرده ام و هم حجازی. هر دو هم عزیز هستند. آنچه که حجازی را از بقیه متمایز می کرد این بود که او اهل فریب دادن کسی نبود.

  بعضی ها از محبوبیت حجازی به نفع خودشان استفاده می کنند

  ناصر حجازی همیشه خودش بود من خیلی چیزها از یکسال حضور او در استقلال یاد گرفتم و سعی کردم خودم هم همانطور باشم و همیشه آن چیزی را که هستم نشان دهم. متاسفانه بعضی ها قصد دارند از محبوبیت حجازی به نفع خودشان استفاده کنند. ول مردم ما خودشان می توانند کسی را که فیلم بازی می کند را از کسی که خودش هست، تمیز دهند. البته من قصد مقایسه ندارم. فقط در مورد صداقت آقای منصوریان صحبت کردم.

  منصوریان می گفت بار استقلال روی زمین نمی ماند

  من هر چه دارم از استقلال است با وجود اینکه ۷ سالی می شود که از این تیم جدا شدم ولی همچنان همه من را بازیکن این تیم می دانند. با وجود اینکه من ۱۲،۱۳ سال در استقلال بودم از جوانی تا زمانی که افتخار بستن بازوبند این تیم را داشتم. ولی همیشه سعی کردم به بزرگترهای استقلال احترام بگذارم. من هرگز هیچ حقی نسبت به تیم برای خودم قائل نبودم و افتخارم هم این است که توانستم چند سالی در این تیم بازی کنم. خود آقای منصوریان یکبار حرفی به من زد که گوش دادم. او می گفت: استقلال ، استقلال است. اگر ما هم نباشیم کسان دیگری این بار را به دوش می کشند و استقلال روی زمین نمی ماند. هر کدام از ما افتخارمان این است که در این تیم بازی کرده ایم. خود من هر چه دارم را مدیون استقلال هستم. هیچ کس طلبی از استقلال ندارد و همه به استقلال بدهکار هستیم.

  برچسب ها :

  نظرات