آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24678
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  عشوری: به تمام متخلفان رسیدگی کنند

  آوای شمال/ سینا عشوری در خصوص آخرین شرایط خودش برای بازی در فصل بعد گفت و گویی با “ورزش سه” انجام داد: ۹ ماه خیلی سخت گذشت چون در این مدت محروم بودیم طبیعی است که آمادگی فوق العاده نداشته باشیم اما تمرینات مان را خوب انجام دادیم و از لحاظ بدنی باید بیشتر خودمان […]

  آوای شمال/ سینا عشوری در خصوص آخرین شرایط خودش برای بازی در فصل بعد گفت و گویی با “ورزش سه” انجام داد:

  ۹ ماه خیلی سخت گذشت
  چون در این مدت محروم بودیم طبیعی است که آمادگی فوق العاده نداشته باشیم اما تمرینات مان را خوب انجام دادیم و از لحاظ بدنی باید بیشتر خودمان را آماده کنیم.این ۹ ماه خیلی سخت گذشت و فقط لطف مردم تبریز باعث شد این دوران را بگذرانیم.

  تونی فرشته است!
  تونی اولیویرا قبل از اینکه مربی خوبی باشد انسان خوبی است و می تواند بگویم او مثل فرشته هاست! واقعا تونی مهربان است و در این مدت هم به ما لطف داشته. با وجود اینکه برای تراکتور بازی نکردیم اما او خیلی به ما اهمیت می داد و جو خوبی داشتیم.امیدوارم او سال آینده هم در تراکتور بماند و بتوانیم فصل آینده قهرمان شویم و جبران کنیم.

  باید بازیکن خوب جذب کنیم
  باید به جای بازیکنانی که از تیم جدا می شوند بازیکنان جایگزین خوبی جذب کنیم تا تیم قوی شود. حضور سربازها هم به تیم کمک می کند. اگر حامد لک جدا شود باید دروازه خوبی به تیم بیاورند تا تیم قوی باشد. حامد از بهترین دروازه بانهای ایران است و امیدوارم در تراکتور بماند اما اگر جدا شود باید دروازه بانی که مثل او باشد جذب کنیم.

  به تمام متخلفان رسیدگی کنند
  اول باید از مسوولان برای اینکه مجوز بازی برای فصل بعد را به ما دادند ، تشکر کنم اما در لیگ قهرمانان آسیا به ما کم لطفی کردند چون می توانستیم به تیم کمک کنیم. تراکتور نماینده ایران بود و ما می توانستیم با توجه به کمبود بازیکن به این تیم کمک کنیم. امیدوارم مسوولان کشور به وضعیت تمام متخلفان رسیدگی کنند و منظورم فقط در ورزش نیست. در این مدت به ما گفتند، متخلف اما تخلفاتی در این جامعه رخ می دهد که قابل مقایسه با کارت سربازی نیست و امیدوارم هر چه زودتر با این تخلفات هم برخورد شود.

  به گل محمدی ایمان داشتم
  من قهرمانی ذوب آهن را به طرفداران این تیم تبریک می گویم. من روی قهرمانی ذوب آهن شرط بسته بودن چون به مدیریت این تیم و یحیی گل محمدی ایمان داشتم.البته نفت هم تیم خوبی است و آقای منصوریان خیلی خوب کار کردند اما گل محمدی می دانست چطور نفت را شکست دهد.

  حدادی فر در هر ثانیه بازی را عوض می کند
  من خیلی ناراحت شدم که قاسم حدادی فر از تیم ملی کماره گیری کرد چون او هافبکی است که در هر ثانیه امکان دارد یک پاس فوق العاده بدهد. او می توانست به تیم ملی خیلی کمک کند و کاش در تیم ملی بود.

  برچسب ها :

  نظرات