آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24649
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  واکنش PSG‌ به شایعه بازگشت ایبرا به میلان

  آوای شمال/ ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن موضع این باشگاه را در مورد آینده زلاتان ابرهیموویچ مشخص کرد. الخلیفی در واکنش به شایعاتی که در این اواخر منتشر شده و از تمایل ایبرا برای بازگشت به میلان حکایت داشته‌اند، به نشریه پاریسین گفت: هرگز میان PSG و ابراهیموویچ مشکلی وجود نداشته است. پاری‌سن‌ژرمن خواهان حفظ ابراهیموویچ […]

  آوای شمال/ ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن موضع این باشگاه را در مورد آینده زلاتان ابرهیموویچ مشخص کرد.

  الخلیفی در واکنش به شایعاتی که در این اواخر منتشر شده و از تمایل ایبرا برای بازگشت به میلان حکایت داشته‌اند، به نشریه پاریسین گفت: هرگز میان PSG و ابراهیموویچ مشکلی وجود نداشته است. پاری‌سن‌ژرمن خواهان حفظ ابراهیموویچ است و این بازیکن سوئدی خودش هم می‌خواهد در کنار ما بماند.

  با وجود تأکید الخلیفی بر عدم تمایل ایبرا برای ترک PSG گروه پرشماری از رسانه‌ها گزارش کرده‌اند که مینو رایولا، مدیر برنامه‌های ابراهیموویچ روز دوشنبه هفته جاری در قطر با رئیس باشگاه اول پاریس ملاقات خواهد کرد تا درباره خروجی قریب‌الوقوع زلاتان مذاکره کنند.

  ابراهیموویچ تا پایان فصل آینده با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و در صورتی که پاریسی‌ها با فروش او موافقت نکنند، فصل آینده مهاجم سوئدی خود را به عنوان بازیکن آزاد از دست خواهند داد. برخی از رسانه‌های ایتالیایی ادعا می‌کنند که ابراهیموویچ برای بازگشت به سن‌سیرو قراردادی دو ساله می‌خواهد که در هر فصل آن هشت میلیون یورو حقوق بگیرد.

  در همین حال گفته می‌شود که میلانی‌ها برای خرید جکسون مارتینس با پورتو به توافق رسیده‌اند و برای خرید جفری کندوگبیا، هافبک تیم موناکو هم به این تیم پیشنهادی ۲۸ میلیون یورویی داده‌اند.

  برچسب ها :

  نظرات