آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2460
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ دی, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  کنترل چند برابری مناطق حساس و حیاتی کشور توسط قرارگاه پدافند هوایی ارتش

  آوای شمال/در چهارمین روز از رزمایش مشترک محمد رسول الله ارتش  امیر صباحی‌فرد جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در مرکز عملیات  قرارگاه پدافند هوایی مستقر در منطقه رزمایش حضور یافت. امیر صباحی فرد گفت: کنترل راه‌ها و کریدورهای هوایی مناطق حساس حیاتی و هسته ای کشور از وظایف قرارگاه پدافند هوایی است و […]

  آوای شمال/در چهارمین روز از رزمایش مشترک محمد رسول الله ارتش  امیر صباحی‌فرد جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در مرکز عملیات  قرارگاه پدافند هوایی مستقر در منطقه رزمایش حضور یافت.

  امیر صباحی فرد گفت: کنترل راه‌ها و کریدورهای هوایی مناطق حساس حیاتی و هسته ای کشور از وظایف قرارگاه پدافند هوایی است و حساسیت پدافند هوایی در این مناطق چند برابر است.

  وی در ادامه تصریح کرد: شلیک‌های موفقیت آمیز دیروز گوشه‌ای از اقتدار و توانمندی‌های قرارگاه پدافند هوایی است که می‌توانستیم به مردم و جهانیان نشان دهیم و به معرض نمایش بگذاریم.

  جانشین قرارگاه پدافند هوای با اشاره به دستاوردهای قرارگاه پداقند هوایی گفت: دستاوردها و توانمندی‌های دفاعی ما اجازه هرگونه تحرک و اقدامی را از دشمنان بی‌محتوا و پوشالی سلب کرده و قرارگاه پدافند هوایی با تمام توان از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع، و سرافرازی و سربلندی را تقدیم میهن عزیز ایران اسلامی می‌کنیم.

  امیر صباحی‌فرد در پایان عنوان کرد با استفاده از شبکه دیده‌بانی بصری، رصد مداوم رادارهای ثابت و تاکتیکی، به کارگیری سامانه‌های جمع‌آوری اطلاعات سیگنالی و تشکیل کارگروه ویژه و شبانه‌روزی در مرکز عملیات پدافند هوایی نسبت به تامین امنیت فضای جمهوری اسلامی ایران اقدام می‌کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات