آوای شمال(طبرستان)
  • گزیده اخبار :
  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ , Monday 3 August 2020
    avayeshomal.ir
    آرشیو سایت

  • کد مطلب : 24577
  • تعداد نظرات : ۰ نظر
  • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
  • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
  •   

    جان کری بعد از مرخص شدن از بیمارستان: برای مذاکرات هسته ای به وین می روم

    آوای شمال/ جان کری بعد از خروج از بیمارستان گفت که به مذاکرات هسته ای برمی گردد. به گزارش عصرایران، خبرگزاری فرانسه نوشت: جان کری وزیر خارجه آمریکا روز جمعه به هنگام ترک بیمارستان گفت که او در چند روز آینده برای ادامه مذاکرات هسته ای به وین سفر خواهد کرد. ایران و گروه ۱+۵ […]

    آوای شمال/ جان کری بعد از خروج از بیمارستان گفت که به مذاکرات هسته ای برمی گردد.

    به گزارش عصرایران، خبرگزاری فرانسه نوشت: جان کری وزیر خارجه آمریکا روز جمعه به هنگام ترک بیمارستان گفت که او در چند روز آینده برای ادامه مذاکرات هسته ای به وین سفر خواهد کرد.

    ایران و گروه ۱+۵ هم اکنون در حال مذاکره برای دست یابی به توافق بر سر برنامه اتمی تهران هستند. ۱۰ تیرماه آینده مهلت از پیش تعیین شده دو طرف برای دست یابی به این توافق است.

    جان کری وزیر خارجه آمریکا روز جمعه بعد از مرخص شدن از بیمارستان در حال سخن گفتن برای خبرنگاران – منبع: خبرگزاری فرانسه

     

    جان کری بعد از مرخص شدن از بیمارستان: برای مذاکرات هسته ای به وین می روم
    با مصدومیت جان کری، موضوع حضور او در مذاکرات هسته ای در ابهام قرار گرفت. جلسات و مذاکرات دوجانبه وزیران خارجه ایران و آمریکا،‌ محور مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۱+۵ را تشکیل می دهد.

     

    جان کری برای درمان شکستگی استخوان ران پا حدود دو هفته را در بیمارستان ماساچوست شهر بوستن آمریکا گذراند.

    وزیر خارجه آمریکا به هنگام دوچرخه سواری در سوئیس دچار حادثه شد و پس از آن به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی استخوان ران پا قرار گرفت.

    وی در مقابل در خروجی بیمارستان گفت: امروز گفتگوی طولانی را با تیم مان در وین انجام دادم. قطعا به صورت کامل به مذاکرات می پیوندم. هیچ چیزی نمی تواند مانع شود.

    جان کری وزیر خارجه آمریکا به هنگام بستری بودن در بیمارستان ماساچوست شهر بوستن واقع در شمال شرقی آمریکا – منبع: صفحه جان کری در توئیتر

    اولین تصویر از جان کری وزیر خارجه آمریکا بعد از مصدومیت

    جان کری در حالی که به دو عصا تکیه کرده بود خطاب به خبرنگاران ادامه داد: در زمان مناسب در چند روز آینده برای پیشبرد مذاکرات در این لحظات سرنوشت ساز به وین سفر خواهم کرد.

    وزیر خارجه آمریکا توضیح داد که از بیمارستان به منزلش در شهر بوستن می رود تا تعطیلات آخر هفته را با خانواده اش بگذراند و در هفته آینده به واشنگتن خواهد رفت تا ریاست جلسه سالانه گفتگوی استراتژیک و اقتصادی میان آمریکا و چین را برعهده بگیرد.

    جان کری ادامه داد: پس از آن برای بخش پایانی از کار سخت (دست یابی به توافق هسته ای با ایران) خواهم رفت.

    او گفت:‌ چیز خوب دراز کشیدن چند روزه این است که زمان برای فکر کردن و شفافیت در افق و نگاه می دهد. زمان زیادی برای فکر کردن در برخی چالش های پیش رو داشتم.

    برچسب ها :

    نظرات