آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24512
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  فرماندار میاندورود: نسل امروز شلوغ کاری ها و بچه بازی های برخی از افراد تندرو را نفی می کند

  آوای شمال/ ارسطو قادری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران از مردم به عنوان بهترین قاضی در رفتار مدیریتی جامعه یاد کرد و افزود: همانطوریکه ملت در ۲۴خرداد سال ۹۲ آری بزرگی به دولت و تدبیر و امید داده اند امروز بر رفتار مدیریتی نیز توجه و نظارت می کنند. وی با بیان […]

  آوای شمال/ ارسطو قادری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران از مردم به عنوان بهترین قاضی در رفتار مدیریتی جامعه یاد کرد و افزود: همانطوریکه ملت در ۲۴خرداد سال ۹۲ آری بزرگی به دولت و تدبیر و امید داده اند امروز بر رفتار مدیریتی نیز توجه و نظارت می کنند.

  وی با بیان اینکه دولت یازدهم از نیروهای انقلابی و ریشه ای در احیاء بسیاری از ارزش های انقلاب بکار گرفته است، ادامه داد: امروز با حضور نیروهای برجسته و با سابقه ، مردم در همه حوزه های سیاست داخلی , خارجی و اقتصاد فضای امید و نشاط را لمس می کنند.

  فرماندار میاندرود با اشاره به اینکه عده ای هنوز هم در صدد ایجاد انجراف در سیاست خارجی هستند، اظهار داشت: کاهش تورم از ۴۳درصد به ۱۶ درصد و لغم تحریم های دست و پاگیر اقتصادی کشور از نتایح سیاست خارجی صحیح دولت یازدهم است.

  قادری با اشاره به اینکه فضا و مواضع داخلی کشور آرام است ، خاطر نشان کرد: همکاری و مشورت قوای سه گانه با یکدیگر از مهمترین دستاورد دولت یازدهم در طول انقلاب است.

  فرماندار میاندرورد با اشاره به اینکه دولت روی ریل درست مدیریتی قرار گرفته است، اضافه کرد : نقد سازنده بر عملکرد و رفتار مدیران اشکالی ندارد اما به انحراف کشاندن مردم گناه بزرگی است.

  وی به اهمیت برگزاری سالم همراه با شور نشاط دو انتخابات مجلس شورای سالامی و مجلس خبرگان رهبری در سال جاری اشاره کرد و گفت: دولت در برگزاری انتخابات امانت دار مردم است و آرا حق الناس است.

  وی با بیان اینکه دولت در صدد است تا صندوق های آرا شیشه ای باشد، ادامه داد: تمامی شرایط برای برگزاری سالم انتخابات در حال مهیا شدن است.

  وی از برگزاری جشن سالروز ۲۴خرداد سال ۹۲ فردا ( یکشنبه )در میاندرود خبر داد و گفت: این جشن در دانشکده منابع طبیعی بادله با حضور آحاد مردم به ویژه اصلاح طلبان برگزار می شود.

  برچسب ها :

  نظرات