آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 12 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24498
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  داعش کوچکتر ازآن است که به ایران نزدیک شود/حمایت مجلس ازتوافق خوب

  آوای شمال/ علاء الدین بروجردی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: داعش کوچکتر از آن است که بتواند به مرز های جمهوری اسلامی ایران نزدیک شود. وی با تاکید بر اینکه همه تدابیر لازم نسبت به تحولات کشورهای همسایه توسط فرماندهی معظم کل قوا و نیروهای مسلح در نظر گرفته شده است، بیان داشت: آمریکاییها […]

  آوای شمال/ علاء الدین بروجردی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: داعش کوچکتر از آن است که بتواند به مرز های جمهوری اسلامی ایران نزدیک شود.

  وی با تاکید بر اینکه همه تدابیر لازم نسبت به تحولات کشورهای همسایه توسط فرماندهی معظم کل قوا و نیروهای مسلح در نظر گرفته شده است، بیان داشت: آمریکاییها و کسانی که از گروهک ها حمایت می کنند به هیچ وجه نمی توانند به مرزهای ایران نزدیک شوند چون ایران منبع تصمیم گیری های تعریف شده برای برنامه های امنیتی است.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه مرزهای ایران محفوظ شده است، عنوان کرد: امیدواریم جو روانی منفی که بر همسایگان ایران حاکم شده حل و عراق و سوریه بتوانند این معضل را حل کنند.

  بروجردی با تاکید بر اینکه در ایران همه تدابیر لازم برای مقابله با هر گونه خطر وجود دارد، بیان داشت: ایران داعش را از این منظر برای خود خطر نمی بیند چراکه اقتدار خود را خیلی بالاتر از امکانات داعش می داند.

  وی در خصوص نتیجه مذاکرات هسته ای از نظر مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات به مرحله بسیار سختی رسیده و با توجه به نقطه نظراتی که چندین بار رسما اعلام شده و سخنان مقام معظم رهبری و خطوط قرمز ترسیم شده و زیاده خواهی آمریکا، در شرایط مشکلی قرار داریم.

  وی در این مورد گفت: در شرایطی هستیم که کار کند پیش  می رود و اگر به توافق برسیم ما نمایندگان خانه ملت قطعا از آن حمایت می کنیم.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: توافق خوب توافقی است که حقوق هسته ای ایران را در چهار چوب «ان پی تی» حفظ کند.

  برچسب ها :